Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny zaskoczyła swoje fanki oraz fanów! Podczas wczorajszej transmisji live na Instagramie poinformowała, że stworzyła własną markę odzieżową. Co więcej, zaprezentowała na sobie modele z pierwszego dropu. Sprawdź poniżej, co znajdziemy w kolekcji Mrs. Drama, bo właśnie tak brzmi nazwa brandu, a także, jakie są ceny poszczególnych elementów. 

Małgorzata Rozenek-Majdan stworzyła własną markę odzieżową!

Z oficjalnej strony internetowej Mrs. Drama dowiadujemy się, że wszystkie ubrania produkowane są w Polsce. I, co ważne, z wysokiej jakości materiałów. Małgorzata Rozenek-Majdan przyznaje, że zależało jej także na ponadczasowym i uniwersalnym designie. Chciała, aby poszczególne projekty mogły zostać wykorzystane do stworzenia wielu stylizacji. Co w takim wypadku znajdziemy w kolekcji? Spieszymy z odpowiedzią! 

W sklepie internetowym pojawiły się m.in. marynarka, eleganckie spodnie i biała koszula, a także bardziej casualowe elementy garderoby, w tym t-shirty, legginsy, oversize’owa bluza z kapturem, golf, kardigan, komplet dzianinowy oraz długi szal. Cała kolekcja została utrzymana w stonowanych, dość klasycznych odcieniach, a mianowicie w bieli, czerni oraz jasnym beżu. Ubrania są dostępne w rozmiarach od S do XL, a ich ceny wahają się między 119 zł a 649 zł. Małgorzata Roznek-Majdan zapowiedziała, że w sklepie internetowym będą pojawiały się kolejne – mniejsze lub większe dropy. Ich daty na razie nie są jednak znane.