Małgorzata Rozenek-Majdan nie przestaje zaskakiwać swoich fanów i fanki. Niedawno zakończyła się emisja jej programu Rozenek cudnie chudnie, który wzbudzał wiele emocji (nie tylko) wśród widzów i widzek TVN. Warto wspomnieć, że w obronie gwiazdy stanęła m.in. Eliza Michalik. Publicystka opublikowała długi wpis, w którym poinformowała, że nie podziela opinii o domniemanym promowaniu niezdrowego kultu ciała przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. Co więcej, pod koniec lutego tego roku celebrytka poinformowała, że stworzyła własną markę odzieżową, a kilka dni temu otworzyła swój pierwszy showroom. Teraz okazuje się, że – mimo startu i szybkiego rozwoju Mrs. Dramy – Małgorzata Roznek-Majdan nie zamierza rozstawać się z telewizją. Już niebawem rozpocznie pracę nad nowym programem. Co o nim wiemy?

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do telewizji. O czym będzie jej nowy program? 

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała ostatnio w rozmowie z serwisem Jastrząb Post, że już w sierpniu 2021 roku rozpocznie pracę nad nowym programem dla stacji TVN. O czym będzie format? Ma dotyczyć spraw rodzinnych, które – jak stwierdziła celebrytka w rozmowie ze wspomnianym już portalem – są jej bardzo bliskie. Jest on na dość wczesnym etapie realizacji, dlatego na kolejne szczegóły będziemy musiały / musieli jeszcze chwilę poczekać.

Gwiazda od lat jest związana z telewizją i wspomnianą już stacją TVN. Pierwszy program, który poprowadziła, to Perfekcyjna pani domu. Następnie pojawiła się w Bitwie o dom jako jurorka. Zrealizowała również takie projekty telewizyjne jak Piekielny hotel, Projekt Lady, Iron Majdan, Rozenek cudnie chudnie i wzięła udział w jednej z edycji Azja Express. Można ją było zobaczyć także w kilku programach na kanale TVN Style, np. W dobrym stylu. Myślisz, że kolejny format, który poprowadzi, także okaże się hitem stacji?