„Mamma Mia! 3”: Powstanie trzecia część kultowego musicalu

Wy też mogłybyście oglądać bez końca musical „Mamma Mia!”, robiąc wyjątek jedynie dla jego kontynuacji – „Mamma Mia! Here We Go Again”? Mamy dla was dobrą wiadomość – będzie kontynuacja kultowego już filmu z Meryl Streep i Amandą Seyfried w rolach głównych!

„Trzecia część jest w przygotowaniu” – powiedziała jego producentka Judy Craymer, która od zawsze twierdziła, że „to musi być trylogia” i zdradziła, że pomysł na trzecią część „Mamma Mia!” przyszedł jej do głowy jeszcze zanim świat opanowała pandemia koronawirusa. Dodała także, że w kontynuacji produkcji, usłyszymy (po raz kolejny!) nie tylko najbardziej kultowe hity ABBY, ale i piosenki nagrane przez Benny'ego Andersona i Bjorna Ulvaeusa  na potrzeby jednego z ostatnich wirtualnych koncertów, które oficjalną premierę mają miały we wrześniu tego roku. 

Ariana Grande, Nicole Kidman i Meryl Streep w nowym musicalu Netflixa! >>>

„Myślałam nad tym przez ostatnie miesiące, a potem nadciągnęła mgła Covid” – Craymer wyznała w jednym z ostatnich wywiadów. Dodając, że wie, że Universal Pictures, czyli wytwórnia, która odpowiada za „Mamma Mia!” i jego sequel, chce, aby producentka zajęła się trzecią częścią filmu, i że prędzej czy później film wyjdzie na światło dzienne. 

„Mamma Mia 3” – O czym będzie film?

I coś nam się wydaje, że będzie to prędzej niż później, bo oba poprzednie filmy okazały się być ogromnym sukcesem – w kinach obejrzało je ponad 400 milionów widzów na całym świecie! W pierwszej części „Mamma Mia!” (2008 r.) uczestniczyliśmy w przygotowaniach do ślubu Sophie (w tej roli Amanda Seyfried), prowadząc wraz z nią miniśledztwo, mające wyjaśnić, kto spośród byłych chłopaków jej mamy (Meryl Streep) jest biologicznym ojcem dziewczyny (wybierając wśród takich przystojniaków, jak: Pierce Brosnan, Colin Firth czy Stellan Skarsgard). W drugiej części – „Mamma Mia! Here We Go Again” (2018), przenieśliśmy się w czasie, by powrócić do czasów, w których jej mama Sophie była z nią w ciąży (młodą Donnę zagrała Lily James). Co przyniesie trzecia część „Mamma Mia!”? Tego na razie nie wiadomo. Ale fani już spekulują, możliwe scenariusze dopasowując do tytułów pozostałych piosenek ABBY. „Dancing Queen”, „Does It Show Again?” czy Thank You for the Music? Już odliczacie dni?