Rachel Zegler ma na swoim koncie pierwsze interesujące role. Ostatnio zrobiło się o niej głośno dzięki premierze filmu „Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży”. Podobnie jak pozostali członkowie oraz członkinie obsady, amerykańska aktorka zaangażowała się w promocję produkcji. Podczas uroczystych pokazów przedpremierowych organizowanych na całym świecie zaprezentowała kilka naprawdę udanych stylizacji z kreacjami z metkami luksusowych marek w rolach głównych. Jak wiadomo, żaden – nawet najlepszy look nie może zostać uznany za kompletny bez odpowiednio dobranej fryzury, a także makijażu i manicure’u. Musimy przyznać, że ostatni z wymienionych elementów szczególnie nas zachwycił. Przy okazji oficjalnej premiery w Los Angeles, 22-latka lansowała mani, które – choć klasyczne – na pewno zrobi furorę w nadchodzących miesiącach. Oto modne paznokcie 2024

Modne paznokcie 2024 w stylu Rachel Zegler

Nie trzymamy was dłużej w niepewności. Rachel Zegler pojawiła się w TCL Chinese Theatre w sukience maxi od Elie Saab i niezwykle eleganckiej biżuterii z kamieniami. Postawiła na fale i makijaż z efektem glow. Jeśli chodzi o paznokcie, zdecydowała się na jeden kolor. A mianowicie na cherry mocha, czyli (niezwykle modny teraz) odcień inspirowany kawy z dodatkiem czekolady oraz syropu wiśniowego. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie zwróciły uwagi również na kształt. Krótkie paznokcie o kształcie lekko zaokrąglonego kwadratu w stylu młodej gwiazdy, nadal są super hot. Zobaczcie:

O manicure odtwórczyni roli Lucy Gray Baird w prequelu „Igrzysk śmierci” zadbał Tom Bachik, czyli ceniony w branży stylista paznokci, który współpracuje z wieloma gwiazdami. Do grona jego klientek należą m.in. Selena Gomez, Margot Robbie czy Jennifer Lopez. Nie jest to pierwszy raz, gdy w mediach zrobiło się głośno o stylizacji jego autorstwa. I wcale nas to nie dziwi, bo (nawet te pozornie proste, niewymagające specjalnych umiejętności) zachwycają. 

Modne paznokcie 2024 – jednokolorowe stylizacje

Choć w tym przypadku mamy do czynienia z jednokolorowym manicure, warto dodać go do swojej tablicy z inspiracjami albo (po prostu) zapamiętać przy okazji kolejnej wizyty w ulubionym salonie mani. Stylizacje w tym stylu będą bowiem bardzo modne w nadchodzącym roku. Co więcej, nie zrezygnujemy z czerwieni. Takie odcienie jak wspomniana cherry mocha czy black rose w stylu Kylie Jenner będą należeć do grona najbardziej pożądanych w najbliższej przyszłości. Wybór na rodzimym rynku beauty jest duży, dlatego jesteśmy przekonane, że każda osoba znajdzie idealny dla siebie.