Rachel Zegler, odtwórczyni roli Lucy Gray Baird w filmie „Igrzyska Śmierci. Ballada ptaków i węży”, pojawiła się na berlińskiej premierze produkcji w sukni, która z pewnością przejdzie do historii. Aktorka na czerwonym dywanie wyglądała niesamowicie, a efekt wow potęgowała symbolika sukni...

Rachel Zegler zachwyciła na premierze nowych „Igrzysk Śmierci”

Rachel Zegler wraz z innymi twórcami i twórczyniami filmu „Igrzyska Śmierci. Ballada ptaków i węży” promuje go na całym świecie. Nie mogło jej więc zabraknąć na europejskiej premierze. Kilkanaście godzin temu 22-latka pojawiła się w berlińskim Zoo Palast i sprawiła, że wszystkie spojrzenia zwrócone były tylko na nią.

Inspirując się postacią Katniss Everdeen, w którą w poprzednich częściach „Igrzysk Śmierci” wcieliła się Jennifer Lawrence, Rachel Zegler postawiła na iście ognisty look. Aktorka miała na sobie czarną suknię o kroju syrenki z przepięknym dołem imitującym płomienie. Kreacja, za którą odpowiedzialny był dom mody Alexander McQueen była niesamowicie efektowna, ale dopełniające ją elementy, makijaż i fryzura również robiły piorunujące wrażenie.

Rachel postawiła na minimalistyczną bransoletkę, pierścionek i pasujące kolczyki. Do tego, klasyczny manicure, gładkie włosy z przedziałkiem na środku i makijaż w ultramodnym burgundzie. Klasa. 

Tristar Media/WireImage

O sukni piszą dziś wszyscy. Według fanek i fanów Rachel to najlepsza promocja „Igrzysk Śmierci”, jaką kiedykolwiek widzieli:

Wygląda niesamowicie. Nie mogę się doczekać premiery,

Zobacz także:

Ona cała jest tym filmem, muszę zobaczyć ją na ekranie,

Zjawiskowa, piękna, powalająca,

Obejrzę ten film dla niej,

Podziękujcie Rachel za najlepszą reklamę, jest zachwycająca – czytamy pod instagramowymi postami osób, które udostępniają look Rachel.