Jeżeli jakimś cudem ominął Was szał na „Love is Blind”, śpieszymy z wyjaśnieniami o fenomenie tego programu. Reality show wyprodukowane przez Netflix zdobyło ogromną popularność na całym świecie i przez kilka tygodni utrzymywało się na pierwszym miejscu w rankingu najlepiej oglądanych produkcji na platformie streamingowej. Bardzo prost formuła jest chyba kluczem do sukcesu. Uczestnicy – kobiety i mężczyźni – brali udział w randkach w ciemno, następnie oświadczali się swoim wybrankom, nie wiedząc, jak wyglądają. Następnie oczywiście poznawali się, wyjeżdżając na romantyczne wakacje do Meksyku, gdzie oprócz pielęgnowania więzi emocjonalnej, próbowali nawiązać również fizyczną. Następnie stawali na ślubnym kobiercu. Uwaga spoiler! Niektóre pary naprawdę się w sobie zakochały i wzięły ślub. Co więcej, są ze sobą do teraz. 

„Miłość jest ślepa” – powstanie 2. sezon popularnego reality show Netflixa >>>

Jeżeli oglądaliście reality show „Miłość jest ślepa”, na pewno ekscytowaliście się „związkiem” Marka i Jessiki. Między nimi było około 10 lat różnicy, co bardzo przeszkadzało Jessice, która argumentem o wieku ukrywała to, że tak naprawdę Mark średnio ją pociąga i ukradkiem (ale jednak przed kamerami) wzdychała do Barnetta, który jest szczęśliwym mężem Amber. Pech chciał, że wszyscy oprócz Marka widzieli, co się dzieje – ale on był w Jessice bardzo zakochany i do samego końca walczył o ten związek. Jak się domyślacie nic z tego nie wyszło, a Jessica zostawiła go przed ołtarzem. 

Mark z „Love is Blind” związał się z uczestniczką programu. Niestety para właśnie się rozstała

Minęło trochę czasu, zanim Mark pozbierał się po skomplikowanej relacji z Jessicą. Zagraniczna prasa na czele z E! News wczoraj poinformowała o tym, że uczestnik „Love is Blind” znalazł pocieszenie w ramionach innej uczestniczki reality show. Około rok temu Mark zaczął spotykać się z Lauren Chamblin o pseudonimie LC. Fani dowiedzieli się o tym dopiero niedawno, gdy dziewczyna ogłosiła…zerwanie z Markiem. Zrobiła się z tego delikatna drama, ponieważ Lauren oskarżyła swojego byłego już chłopaka o zdradę… Pamiętacie LC z programu? Sprawdźcie powyżej w galerii, z kim umawiał się Mark.