Walentynki to święto miłości. Wszelakiej. Macie prawo okazać ją komu chcecie – bez względu na płeć. Ale warto także pamiętać o sobie. I to nie tylko od święta. Swoją najnowszą kolekcją przypomina o tym marka NAGO. „Self-love is the new relationship” – brzmi jej hasło przewodnie, a pod nim kryje się nie tylko sensualna sesja wizerunkowa autorstwa Michała Polaka, ale przede wszystkim projekty, które zwracają również uwagę na jedną ważną rzecz – tym, co na siebie wkładacie, też możecie wyrazić miłość i czułość.

W walentynkowym dropie NAGO znajdziecie trzy modele sukienek, spódnicę oraz nowy model kultowego dla marki body – w wersji na ramiączkach z głębokim wycięciem na plecach. Jest także nowość – komplet bielizny dostępny w dwóch kolorystycznych wariantach, czyli bieli i czerni. Wszystkie te projekty pięknie podkreślają kształty, pozwalają jeszcze bardziej je docenić i pokochać.

Samomiłość: 5 przykazań nie tylko na Walentynki, czyli umów się na randkę z samą sobą! >>>

Jeśli znacie dotychczasowe projekty NAGO, to doskonale wiecie, jak dużą wagę przywiązuje do materiałów. Podstawą jest to, aby były przyjemne i delikatne dla skóry, szczególnie tej najbardziej wrażliwej i alergicznej. Dlatego do wykonywania projektów z metką NAGO wykorzystywane są certyfikowane i wysokiej jakości tkaniny, takie jak organiczna bawełna, cupro, Tencel™ i ​EcoVero™. A wraz z walentynkową kolekcją dołącza do nich MicroModal, tkanina wykonana z odnawialnego surowca drewna bukowego. Jest ona jedwabista w dotyku, lekka niczym mgiełka i spodoba się fankom przeźroczystości. W przeciwieństwie do tych ze sztucznych materiałów, MicroModal jest przewiewny, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, a co więcej – 95% chemikaliów użytych podczas procesu jest odzyskiwanych podczas produkcji, natomiast integracja procesu produkcyjnego z ekstrakcją celulozy sprawia, że tkanina jest neutralna pod względem emisji CO2. W walentynkowej kolekcji NAGO znalazły się 3 modele topów z MicroModalu – półgolf, longsleeve oraz t-shirt.

Nowości NAGO pojawią się w sprzedaży 5 lutego w sklepie online nago.com oraz butiku stacjonarnym w Warszawie.

W walentynki okaż sobie czułość! Te prezenty możesz zrobić sobie sama >>>