Marta Żmuda-Trzebiatowska bez makijażu – wygląda pięknie!

Nie tylko „zwykłe” dziewczyny coraz częściej rezygnują z makijażu, na naturalność chętnie stawiają też gwiazdy. Trend zainicjowała Alicia Keys, która bez makijażu pokazuje się nawet na czerwonym dywanie. I choć inne gwiazdy niechętnie jeszcze decydują się na taki krok, na co dzień także chodzą bez makijażu. Fankami naturalnego looku są m.in. Lady Gaga, Jessica Biel, Drew Barrymore czy Cameron Diaz, które ostatnio wrzuciły do sieci swoje naturalne selfie. Teraz dołączyła do nich także polska gwiazda – aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska. Swoje zdjęcie bez makijażu udostępniła na Instagramie. Jak wygląda? Sprawdźcie, zaglądając do naszej galerii. 

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula i Małgorzata Kożuchowska nakręcili serial online „Zostań w domu”. Tego jeszcze nie było! >>>

„Od czasu do czasu lubię tu wrzucić takie zdjęcie — kompletnie sauté: bez make upu, bez filtrów” – napisała pod fotografią, na której ubrana w bluzkę w drapieżny print pozuje nieumalowana. I dodała: „Myślę, że w obecnych czasach bardzo potrzeba pokazywać swoją prawdziwą twarz. Ja robię to z myślą o współczesnych nastolatkach, bo wiem jak im ciężko dojrzewać w instagramowym, nieprawdziwym świecie”. I przyznała, że ona sama także miała sobie wiele do zarzucenia. „Nikt z nas nie jest doskonały. Ja mam np. «sezonowe piegi» – pojawiają się wraz z pierwszym słońcem, a znikają po lecie. Kiedyś były one moim kompleksem, a dziś je kocham. Mam też już pierwsze zmarszczki. Wiek robi swoje” – wyznała, dodając, że nie warto przejmować się takimi rzeczami. „Klucz do szczęśliwego życia z samym sobą jest banalny – zaakceptować, pokochać siebie i swoje niedoskonałości. Ale jak to zrobić – oto jest pytanie! Proces jest bardzo długi. Nie da się tego przejść bezboleśnie, ale nomen omen wiek działa tu na naszą korzyść Kochane. Im jesteśmy starsze, tym bardziej dociera do nas, że zbyt wiele czasu zajmuje nam spełnianie oczekiwań innych i przeglądanie się w ich oczach oraz przejmowanie zdaniem ludzi, którzy niewiele dla nas znaczą. Z czasem zaczynamy rozumieć, że nieważne, co mówią i myślą o nas inni, ważne co my o sobie myślimy. I tu zaczyna się proces, który prowadzi do uzdrowienia” – napisała. „Dziewczyny bądźcie dla siebie łagodne i nie wierzcie tym wszystkim «wyphotoshopowanym» zdjęciom z IG czy FB” – dodała. I trudno się z nią nie zgodzić. Zwłaszcza, że jest najlepszym dowodem, że bez makijażu można wyglądać pięknie! Zdjęcie – i związany z nim przekaz – polubiło już ponad 20 tysięcy osób.