Zazwyczaj widzimy gwiazdy na imprezach branżowych i na ceremoniach wręczenia prestiżowych nagród. Popularne aktorki, modelki, wokalistki oraz celebrytki wyglądają wtedy jak milion dolarów – w kreacjach od najlepszych projektantów, z idealnie ułożonymi włosami i perfekcyjnym makijażem. Jednak w mediach społecznościowych znane osobistości ze świata kultury, mody czy internetu coraz chętniej pokazują swoje zdjęcia bez grama makijażu. Tym samym udowadniają, że są naturalnie piękne, a czas jedynie im służy. Które gwiazdy chętnie pokazują się bez makijażu?

Gwiazdy bez makijażu – zobaczcie ich piękne i naturalne selfie

Kilka miesięcy temu Julia Wieniawa apelowała do swoich obserwatorek, by nie przesadzały z makijażem. Młoda aktorka należy do grona fanek make-up no makeu-up i chętnie promuje ten trend na czerwonym dywanie. Natomiast na co dzień zazwyczaj się nie maluje. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każda z nas jest inna i właśnie to czyni nas pięknymi. Kolejną – pochodzącą z Polski gwiazdą, która chętnie podkreśla swoje naturalne piękno, jest Małgosia Socha. Zdjęcie aktorki znajdziecie w naszej galerii. Z kolei na profilu Jessiki Biel na Instagramie regularnie pojawiają się selfie bez makijażu. Gwiazda wierzy, że jest silną kobietą i nie potrzebuje makijażu, aby to udowodnić. Do tego samego przekonuje również swoje obserwatorki. W naszej galerii – na górze strony znajdziecie zdjęcia aktorki, jak również innych gwiazd światowego formatu. Wśród nich znalazły się Lady Gaga, Cindy Crawford, Kris Jenner, Lana del Rey, Drew Barrymore i Cameron Diaz. Wskazujemy również kilka polskich nazwisk!

Kylie Jenner opublikowała selfie bez makijażu, sztucznych rzęs i doczepianych włosów. Dzięki kwarantannie dowiedzieliśmy się, jak wyglada naprawdę >>>