Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są razem od 2018 roku. Po raz pierwszy oficjalnie jako para pojawili się balu charytatywnym, organizowanym przez telewizję TVN we wrześniu 2 lata temu. Mimo tego, że są osobami publicznymi, obydwoje bardzo chronią swoją prywatność i niechętnie wypowiadają się na temat swojego związku, chociaż czasami publikują wspólne zdjęcie na Instagramie. Przemek Kossakowski, który – podobnie jak swoja partnerka – jest podróżnikiem, a także autorem programów w telewizji TTV, opublikował wczoraj wieczorem zdjęcie z potajemnego ślubu! On i Martyna Wojciechowska są już małżeństwem, a całą ceremonię trzymali w tajemnicy. Nikogo to nie dziwi, w końcu przez około półtora roku ukrywali, że się zaręczyli. „Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić., wyznała Martyna Wojciechowska w sierpniu tego roku. A 2 miesiące później ona i jej narzeczony powiedzieli sobie „sakramentalne tak”.

Martyna Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Przemysławem Kossakowskim! >>>

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub!

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska zaskoczyli swoich fanów i wzięli potajemny ślub. Podróżnik i dziennikarz opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z tego pięknego dnia, na którym szczęśliwi, nowo upieczeni małżonkowie, pokazują dumnie obrączki. „Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze”, napisał pod ślubną fotografią na Instagramie. Z kolei na Stories dodał również krótkie wideo, na którym para młoda tańczy przytulona do wzruszającej piosenki „Try” Pink. Martyna Wojciechowska również opublikowała na swoich oficjalnych profilach zdjęcia ze ślubu!

Niestety na temat ślubu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego nie wiadomo nic więcej. Tak jak wspominaliśmy, para ceni swoją prywatność i dzieli się wyjątkowymi momentami z fanami na swoich warunkach. Dlatego jeśli zechcą opowiedzieć o tym wyjątkowym dniu i ceremonii zaślubin, na pewno się o tym dowiemy. Tymczasem zobaczcie w galerii powyżej piękne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego z dnia ślubu.