„Mask Singer” hitem TVN

Pierwsza polska edycja „Mask Singer” nabiera rozpędu. Za nami trzy odcinki muzycznego show, ale program już zdążył zyskać dużą sympatię widzów. Dzięki czemu polski odpowiednik południowokoreańskiego formatu „King of Mask Singer” daje stacji TVN pozycję lidera w grupie komercyjnej 16-49, ze średnią oglądalnością rzędu 1,25 mln osób. 

W „Mask Singer” udział biorą ludzie znani z pierwszych stron gazet: aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze czy politycy. Jednak tożsamość uczestników nie jest ujawniona, dlatego podczas swoich występów ukrywają się pod nietypowymi przebraniami.

Zdemaskować ich spróbuje jury w składzie: Kuba Wojewódzki, Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński oraz Julia Kamińska. Jednakże nie będzie to takie łatwe, bowiem oprócz nałożonych masek, występujący mają zmieniony głos, co znacznie utrudnia rozpoznanie poszczególnych gwiazd. W dotychczasowych trzech odcinkach zdemaskowali zostali: Mateusz Banasiuk (Tort), Stefano Terrazzino (Ośmiornica) oraz Grzegorz Skawiński (Monster). 

„Mask Singer” – kim jest Deszcz? 

Podczas gdy jedni żegnają się z programem, drudzy wyrastają na głównych faworytów do końcowego triumfu i nagrody głównej, czyli statuetki Złotej Maski. Wśród nich jest m.in. uczestniczka ukrywająca się pod przebraniem Deszczu, która w swoim pierwszym występie brawurowo wykonała utwór „Think” Arety Franklin, czym oczarowała jurorów i widzów. 

Zdaniem Joanny Trzepiecińskiej i Kacpra Rucińskiego pod maską ukrywała się Kayah. Julia Kamińska typowała swoją imienniczkę, Julię Pietruchę, zaś Kuba Wojewódzki postawił na inną aktorkę, co ciekawe również Julię, ale Wieniawę. Inaczej uważają internautki i internauci, którzy nie mają wątpliwości, że Deszczem jest Natasza Urbańska. Związaną z teatrem muzycznym Studio Buffo aktorkę miał zdradzić przede wszystkim charakterystyczny głos, a także wyemitowany przed jej występem materiał filmowy. 

Jako deszczówka jestem słodka i szczęśliwa wśród moich najbliższych. Czasami jestem deszczem nagród. W nerwach staje się gradem. Jestem życiem, wszyscy wolą, gdy jestem przelotnym deszczem, ale czasami po prostu mi się ulewa – mówiła o sobie. 

Czy macie podobne przypuszczenia? 

Zobacz także:

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.