Program „Mask Singer” rozpalił emocje widzów TVN. Nie jest tajemnicą, że po pierwszych zapowiedziach nowego show sporo osób nie było przekonanych do jego formuły. Wystarczyło jednak, że stacja wyemitowała kilka odcinków, by program stał się wielkim hitem wiosennej ramówki. Podobnie jak w przypadku zagranicznych wersji, w sieci rozgorzała ożywiona dyskusja na temat tożsamości zamaskowanych uczestników. Jedną z postaci, co do której internauci nie mają już praktycznie żadnych wątpliwości, jest Prysznic.

„Mask Singer” – kto występuje w przebraniu Prysznica? Oto tropy

W przeciwieństwie do innych rozrywkowych formatów, w programie „Mask Singer” nie występują tylko aktorzy, piosenkarze, influencerzy i celebryci. Pod nietypowym kostiumem może kryć się każdy, nawet poważny dziennikarz, czy... polityk. Aby więc nieco ułatwić detektywom oraz widzom zadanie i zawęzić obszar poszukiwań przed każdym występem pojawiają się kolejne podpowiedzi. Przypomnijmy, co do tej pory na swój temat zdradził Prysznic.

Nazywam się Prysznic i to przeze mnie wszyscy robicie się mokrzy. Kiedy byłem małym Prysznicem, chciałem zawsze być znany. Uwielbiałem bawić się w rozdawanie autografów. Nie jestem żadną zwykłą wanną, czy zlewem. Łazienka to dla mnie scena. Jestem jak Romeo, który patrzy na Julię, kiedy bierze kąpiel. Bardzo dbam o jakość wody, która ze mnie tryska, dlatego żywię się tym, co daje mi energię – kurczak z ryżem. Po kąpieli zdarzało mi się suszyć ludziom włosy. Jestem Prysznicem, który nie lubi nadęcia. Przekłujmy razem ten balon!

Dzięki tym tropom internauci domyślili się, że osoba kryjąca się pod kostiumem Prysznica, to ktoś, kto zawodowo związany jest z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia. Pojawiły się też domysły, że może chodzić o kogoś, kto w przeszłości zajmował się stylizacją fryzur. Mało? Na szczęście Prysznic zdradził na swój temat nieco więcej.

Na początku Bóg stworzył kobietę i mężczyznę, a później stworzył dla nich najbardziej energetyzujące miejsce w raju – prysznic. Prysznic, jak to prysznic, jest doskonałym podglądaczem. Patrzy na to, patrzy na tamto i wie, czego tym wszystkim golasom potrzeba. Ponieważ jestem czułym obserwatorem, w kabinie prysznicowej nie wiszę za wysoko. Nie lubię patrzeć z góry. Wolę sikawicą gorącej lub zimnej wody trafiać prosto w serce. Nie da się ukryć, że ludzi na mój widok robią się mokrzy. Wszystko tylko zależy od tego, jak mocno odkręcam lub dokręcam kurek. Kiedyś spojrzałem w lustro i nie zachwyciła mnie jedna z moich dziurek. „Nic prostszego” – pomyślałem i udałem się do hydraulika i zrobiłem sobie dziurkę na nowo. A dziś mam dla was wszystkich zachętę: prysznicujcie się!

Po tej wypowiedzi Prysznica większość widzów jest przekonana w tym przebraniu występuje osoba niska, a do tego taka, która jakiś czas temu przeszła operację plastyczną. Domyślacie się już, o kogo może chodzić?

Prysznic z „Mask Singer” – internauci typują popularnego trenera

W komentarzach pod postami na oficjalnych profilach „Mask Singer” w social mediach przeważają opinie, że Prysznicem jest... Daniel Kuczaj, znany lepiej po prostu jako Qczaj. Zwolennicy tej teorii podkreślają, że tropy podawane przez zamaskowaną postać jak ulał pasują do tego znanego i lubianego trenera personalnego z Podhala. Zgadza się tu bowiem nie tylko wskazówka na temat prowadzenia treningów i zbilansowanego odżywiania, ale także podpowiedź o niewielkim wzroście (Qczaj mierzy jedynie 165 cm) i suszenia ludziom włosów (sportowiec był w przeszłości fryzjerem).

Prysznicem jest @qczaj ! Nawet byłam jego klientką, gdy jeszcze strzygł włosy - pisze na Instagramie jedna z fanek show.

Szczególną uwagę widzów przykuła także wzmianka o „zrobionej na nowo dziurce” – w 2019 roku trener relacjonował przecież w mediach społecznościowych chirurgiczną korekcję nosa.

Zobacz także:

Co z pozostałymi tropami? Spostrzegawczy internauci zwrócili uwagę, że jedna z podpowiedzi brzmi bardzo podobnie jak... początek wpisu Qczaja sprzed niemal trzech lat na jego oficjalnym profilu na Instagramie.

Jako dziecko bawiłem się w taką zabawę, że jestem sławny i na karteczkach dawałem wyimaginowanym fanom autografy... - pisał w 2019 roku.

Jakby tego było mało, na nagraniu z tego samego posta trener występuje na tle... prysznica. Zobaczcie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)


Myślicie, że internauci poprawnie zinterpretowali podpowiedzi Prysznica?

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.