„MasterChef” to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce. Właśnie dobiegła końca 10. edycja, w której (podobnie jak w poprzednich) amatorki oraz amatorzy gotowania prezentowali swoje umiejętności kulinarne, a tym samym walczyli o liczne nagrody - statuetkę z charakterystycznym „M”, jak również możliwość wydania własnej książki kucharskiej. Co wydarzyło się w finale? Kto wygrał? Wiemy!

„MasterChef 10”: finał. Kto wygrał?

Ta edycja „MasterChef” okazała się niezwykle emocjonująca. Osoby, które dostały się do programu, przez ostatnie tygodnie brały udział w wielu konkurencjach indywidualnych, jak również grupowych. W każdym odcinku uczestniczki oraz uczestnicy udowadniali, że mają niesamowity smak. Nad całością czuwało natomiast jury: Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach, a także gościnie oraz goście specjalni. Tydzień temu ogłoszono, że do finału dostają się Mariusz Kisiel, Renata Semeniuk, Maciej Regulski oraz Ela Błaszyńska. Z kolei dziś (5 grudnia) doszło do ostatecznego starcia. 

W finałowym odcinku uczestniczki oraz uczestnicy mogli po raz ostatni pochwalić się swoim talentem w tak zwanej Kuchni MasterChefa, a tym samym oczarować jury. Komu poszło najlepiej? Finał został podzielony na kilka etapów. Najpierw odpadły Ela i Renata. A po wykonaniu kolejnego zadania Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach ogłosili, że zwycięża Maciej Regulski. 

Informacje na temat tego, co wydarzyło się w finałowym odcinku 10. edycji „MasterChef” pojawiły się m.in. na oficjalnym profilu show na Instagramie. Fanki oraz fani programu zdecydowanie zgadzają się z decyzją, którą podjęli Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach. Ich zdaniem Maciej Regulski w pełni zasłużył na wygraną. Zgadzacie się?