Już dziś (8. sierpnia) chłopaki z grupy Bitamina wystąpią w miasteczku Praga Centrum w ramach wydarzenia Lato na Pradze. Jest ono wyjątkowe, bo w całości dopasowane do aktualnych obostrzeń i ograniczeń spowodowanych pandemią koronawirusa. Zanim jednak wybierzecie się na ten kameralny koncert, posłuchajcie naszej rozmowy z Mateuszem Dopieralskim – liderem jednego z naszych ulubionych kolektywów muzycznych w Polsce.

 

GLAMOUR Sound On to cykl rozmów z artystami, ciekawymi osobami ze świata muzyki w formie podcastów, których od kilku miesięcy możecie słuchać na Spotify. Porozmawiałyśmy już m.in. z Pauliną Przybysz, Rosalie., Krzysztofem Zalewskim oraz Sanah. Natomiast gościem kolejnego – 9. już odcinka naszego muzycznego podcastu jest Mateusz Dopieralski z kolektywu Bitamina. Artystę możecie kojarzyć także jako Vito Bambino.

Z Mateuszem Dopieralskim porozmawiałyśmy m.in. o ostatnich miesiącach, które musieliśmy spędzić w izolacji. Jak się jednak okazuje, Bitamina od dawna pracuje w systemie zdalnym – chłopaki mieszkają bowiem w różnych częściach Europy i nie mogą spotykać się na co dzień w studiu. Czy w związku z tym pandemia wpłynęła jakkolwiek na ich system pracy? Dowiecie się tego, słuchając podcastu GLAMOUR Sound On. Ale to nie wszystko! Mateusz Dopieralski opowiedział nam również o najnowszym albumie Bitaminy pt. „Kwiaty i Korzenie” – zdradził nam, jakie emocje towarzyszyły członkom grupy przed jego premierą, a także, jakie są reakcje fanów na poszczególne numery.

Jak wspominałyśmy, 8. sierpnia Bitamina wystąpi na scenie projektu Lato na Pradze. Wyjątkowe wydarzenie w stolicy miało potrwać do końca wakacji 2020. Mamy jednak świetną wiadomość dla wszystkich fanów dobrej muzyki – kilka koncertów odbędzie się również we wrześniu. Za około miesiąc w miasteczku Praga Centrum (bardzo klimatycznym miejscu na mapie Warszawy) wystąpią m.in. Jan Rapowanie, Margaret i Kayah.

„Lato na Pradze” – znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią w Pradze Centrum! Wśród nich Jan Rapowanie i Kayah >>>