Matthew McConaughey: żona i dzieci

Amerykański aktor, reżyser, scenarzysta i producent filmowy Matthew David McConaughey niechętnie dzieli się w mediach (tak tradycyjnych, jak społecznościowych) swoim życiem prywatnym. Laureat Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie „Witaj w klubie”, w 2012 poślubił brazylijską modelkę Camilę Alves i do dziś para pozostaje małżeństwem. Razem wychowują trójkę dzieci: Levi ma 14 lat, Vida jest rok młodsza, a Livingston niedawno skończył 10 lat.

Aktor, uhonorowany w 2014 gwiazdą na Alei Gwiazd w Los Angeles, rzadko publikuje w sieci zdjęcia swojej rodziny. Nieco częściej ich wspólnym życiem dzieli się żona, która za pośrednictwem social mediów raz na jakiś czas pozwala nam zajrzeć do świata McConaugheyów. Nie inaczej jest tym razem.

Matthew McConaughey na niezwykłym zdjęciu z synami

Camila Alves udostępniła na Instagramie fotkę, jakiej chyba nikt się nie spodziewał. Fotografia dokumentuje niezwykły moment: hollywoodzki gwiazdor strzyże włosy swojemu młodszemu synowi! Livingston, przykryty fryzjerskim fartuchem, zdaje się mieć niepewną minę, ale ojciec sprawia wrażenie pełnego profesjonalizmu. Okulary na nosie, pełne skupienie, na podłodze leżą obcięte pukle.

Całą scenę z zainteresowaniem obserwuje starszy syn Matthew McConaugheya, Levi, a męskiemu składowi towarzyszy pies.

I wtedy stało się to… – stwierdziła dumna mama w opisie uroczego zdjęcia.

Fani i fanki aktora oszaleli. Jedni nie mogą się nachwalić długiej listy talentów 53-latka. Inni zauważają, że tym razem nie poszło mu najlepiej. Większość komentujących zwraca jednak uwagę na uderzające podobieństwo synów do sławnego taty. A wy co sądzicie?