Matthew Perry pochwalił się zdjęciem ukochanej, o 22-lata młodszej Molly Hurwitz

Wydawało się, że znany z roli Chandlera Binga w serialu Przyjaciele Matthew Perry, dzięki angażowi w kultowym serialu komediowym, wiedzie idealne życie. Niestety rzeczywistość okazała się inna. Aktor przez wiele lat zmagał się z uzależnieniami od alkoholu i leków przeciwbólowych, poza tym był bardzo samotny, o czym wspominał w wywiadach. Nie potrafił odnaleźć także szczęścia w miłości. 

Związki gwiazdora trwały dość krótko (zazwyczaj kilka tygodni), a jego partnerki w pewnych aspektach przypominały Courteney Cox, czyli serialową Monikę Geller-Bing z Przyjaciół. W ubiegłym roku zagraniczne portale, z Us Weekly na czele poinformowały, że Matthew Perry podkochiwał się w koleżance z planu, o czym główna zainteresowana nie miała pojęcia. Wszystko wskazuje jednak na to, że odtwórca roli Chandlera Binga wychodzi na prostą. Aktor odnalazł szczęście u boku 29-letniej Molly Hurwitz. Co więcej, ostatnio poprosił swoją ukochaną o rękę.

Matthew Perry zaręczył się!

Matthew Perry zaręczył się z Molly Hurwitz! 29-latka przyjęła oświadczyny popularnego aktora po około dwóch latach związku. Informacje na ten temat przekazał niedawno amerykański serwis People. Szczegóły nie są znane. Nie wiadomo także kiedy i w jakich okolicznościach Matthew Perry poprosił swoją ukochaną o rękę. Nie jest znana również data ewentualnego ślubu. Para nie afiszuje się bowiem ze swoim związkiem i stara się chronić swoją prywatność.

Matthew Perry zdradził, kiedy powstanie odcinek specjalny „Friends”. Fani serialu nie będą zadowoleni >>>

Matthew Perry pokazał zdjęcie narzeczonej

Ostatnio jednak Matthew Perry zrobił wyjątek i na swoim instagramowym profilu pokazał zdjęcie ukochanej. I choć od jego udostępnienia minęło zaledwie kilka godzin już zdążyło je pulubić ponad 500 tysięcy fanów. Nic dziwnego, narzeczona aktora wygląda obłędnie. I zdaniem fanów – jest łudząco podobna do serialowej Moniki (co tylko potwierdza teorię, że aktor mógł się w niej podkochiwać). Wam też się tak wydaje? Zobaczcie same: 

Matthew Perry z serialową Monicą / fot. Getty Images

 

Zobacz także: