W zeszłym tygodniu na koncercie Taylor Swift bawił się Matty Healy, z którym wokalistka podobno się spotyka. Zaledwie dzień później muzyk wystąpił przed show wspomnianej Amerykanki razem z Phoebe Bridgers, która zaprosiła go na scenę. I nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że piosenkarze mają za sobą pewną historię, a wokalista The 1975 (podobno) właśnie rozpoczął nowy romans.

Matty Healy i Phoebe Bridgers razem na scenie podczas koncertu Taylor Swift

Phoebe Bridgers otworzyła show Taylor Swift, grając swój set. Zaskoczyła wszystkich fanów i fanki, gdy zdecydowała się zaprosić na scenę Matty’ego Healy’ego, z którym rzekomo spotyka się jej koleżanka z branży. Wokalistka i frontman zespołu The 1975 zagrali razem w pasujących do siebie stylizacjach z nadrukiem szkieletu (charakterystycznych dla tej artystki). To nie wszystko. Na koniec występu 34-latek pocałował byłą dziewczynę Paula Mescala (?) i pogratulował jej. O co chodzi? Nikt z tej dwójki nie odniósł się do sytuacji ani do tego, co jest pomiędzy nimi.

Całą sprawę zaognia to, że artyści w przeszłości byli ze sobą związani. I pocałunek na scenie nie był ich pierwszym. Naprawdę niedawno, bo w grudniu 2022 roku, Healy wstawił na Instagram zdjęcie, na którym całuje się z Bridgers. Nie można już go jednak zobaczyć, bo wokalista usunął swoje konto w aplikacji. Wszystko wskazuje na to, że między tą dwójką wszystko w porządku. Nie wiemy jednak co ich łączy. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze kwestia Taylor. Być może jesteśmy świadkami narodzin nowego trójkąta miłosnego w show-biznesie?

Phoebe Bridgers i Taylor Swift razem na scenie, Matty Healy na widowni

Młoda piosenkarka pojawiła się także na właściwym koncercie autorki hitu „Shake It Off”, o czym poinformowała m.in. za pośrednictwem Instagrama. Dziewczyny grały na gitarach i śpiewały. Bardzo cool.

Niedawno na widowni został zauważony Matty, który bawił się w najlepsze do piosenek z „The Eras Tour”. Urocze nagranie trafiło na TikToka. Widać na nim tańczącego muzyka. Fanów i fanki zaskoczyło to, że obok niego stoi właśnie Phoebe.

Ten duet wspólnie oglądał Taylor na scenie. Fanki i fanów zaniepokoiło to, ponieważ kibicują związkowi Swift i Healy’ego.

To oni serio się spotykają? – napisała jedna z użytkowniczek Twittera.

Jestem serio wkurzona – dodała inna.

Nieeee – czytamy dalej.

Usuńcie to plis. To strasznie triggerujące – widzimy.

Są też zwolennicy tej dramy, która wytworzyła się na Twitterze.

Zobacz także:

Kocham każdą sekundę tego chaosu – brzmi jeden z komentarzy.

A wy co sądzicie o tej całej sytuacji. Będzie z tego jakaś większa drama?