Meghan Markle i książę Harry przeprowadzili się do Los Angeles. Planują drugie dziecko

Meghan Markle i książę Harry nie przestają zaskakiwać. Najpierw ogłosili, że zamierzają ustąpić z rodziny królewskiej i przeprowadzili się do Kanady. Później poinformowali, że Meghan wraca do świata filmu (a przed kilkoma dniami na światło dzienne wyszedł zwiastun pierwszego filmu z jej udziałem). A teraz... znów zmienili miejsce zamieszkania i przenieśli się do Los Angeles. A to jeszcze nie koniec rewelacji. Książe i księżna Sussex poinformowali także, że już niebawem powiększy się im rodzina. A przynajmniej takie mają plany.

Meghan i Harry z Vancouver do Los Angeles przenieśli się tuż przed zamknięciem granic Kanady w związku z pandemią koronawirusa. Podobno przeprowadzkę planowali już od jakiegoś czasu, zwłaszcza, że w Los Angeles mieszka mama księżnej, Doria Ragland. A także dlatego, że Meghan bardzo poważnie myśli o powrocie do kariery aktorskiej, trudno więc wyobrazić sobie lepsze miejsce do życia niż Los Angeles. Nie wiadomo jednak, kiedy znów zobaczymy ją na ekranie, bo równie poważnie co o aktorstwie, myśli o... powiększeniu rodziny. Podobnie zresztą jak książę Harry. 

„Jak tylko Meghan i Harry zadomowią się w Los Angeles, szybko postarają się o drugie dziecko” – poinformowała osoba z najbliższego otoczenia książęcej pary w wywiadzie z magazynem „Us Weekly”. „Starania mają zacząć już niebawem. Chcą tylko trochę osiąść w nowym domu i poświęcić trochę uwagi Archiemu. Wciąż cieszą się cennymi chwilami spędzanymi z synkiem” – dodała. „Ale choć podjęli decyzję o drugim dziecku, nie chcą też odczuwać w związku z tym presji” – informuje. Wszystko ma więc odbyć się w swoim czasie. No cóż, trzymamy więc rękę na pulsie. Stay tuned!

O tym zdjęciu Meghan i Harry'ego mówią dziś wszyscy! Meghan pozwoliła sobie na coś, czego nie mogła, będąc członkiem rodziny królewskiej >>>