Meghan i Harry przyjechali do Londynu z okazji Endeavour Awards. O ich wspólnym zdjęciu mówią dziś wszyscy!

O tym zdjęciu mówią dziś wszyscy! Po pierwsze dlatego, że to pierwsze oficjalne zdjęcie Meghan i Harry'ego zrobione w Londynie, odkąd para ogłosiła, że zamierza ustąpić z rodziny królewskiej. Po drugie, Meghan i Harry są na nim tak szczęśliwi, jak nigdy dotąd (a przynajmniej nie w ostatnim czasie). Ale zacznijmy od początku...

Wciąż jeszcze księżna i książę Sussex przyjechali właśnie do Londynu i jest to ich pierwsza wspólna wizyta w Anglii od czasu, kiedy poinformowali o tym, że zamierzają porzucić obowiązki członków rodziny królewskiej i przeprowadzili się do Kanady. Do Londynu przyjechali tylko na chwilę – by wziąć udział w imprezie charytatywnej Endeavour Awards, której Harry jest patronem. Para została „przyłapana” przez fotoreporterów, kiedy wchodzili do rezydencji Mansion House w centralnym Londynie, gdzie wczorajszego wieczoru, 5 marca 2020 roku, miała miejsce uroczystość. I to właśnie wtedy powstało słynne zdjęcie. 

To kadr niczym z najbardziej romantycznego filmu o miłości. Harry i Meghan idą pod rękę, patrząc sobie w oczy, schronieni przed siarczystym deszczem pod jednym parasolem. I co najważniejsze, na pierwszy rzut oka widać, że są bardzo bardzo szczęśliwi (tylko spójrzcie na te uśmiechy!). Nie mówiąc już o tym, że wyglądają pięknie, oboje ubrani na niebiesko – Harry w granatowy garnitur i niebieski krawat, Meghan w błękitną, dopasowaną sukienkę. Dla ciekawskich – sukienkę Meghan zaprojektowała Victoria Beckham, a czółenka, które księżna do niech dobrała pochodzą z kolekcji Manolo Blahnika.

Nie dało się też nie zauważyć, że Meghan pozwoliła sobie na coś, czego będąc pełnoprawnym członkiem rodziny królewskiej musiała unikać. Mowa o mocnym makijażu, który bardzo lubiła będąc jeszcze aktorką, a z którego musiała zrezygnować, oficjalnie pojawiając się jako księżna. Cóż, najwyraźniej znów może być sobą. Mimo, że do czasu, kiedy oficjalnie ustąpi z rodziny królewskiej jest jeszcze trochę czasu. Meghan i Harry przestaną pełnić obowiązki członków rodziny królewskiej wraz z końcem marca. Teraz mogliśmy cieszyć się jeszcze ich publicznym wystąpieniem. Okazji do zrobienia takich zdjęć jak wczorajszego wieczoru, będzie jednak już bardzo niewiele. Ewidentnie jednak dla Meghan i Harry'ego jest to powód do radości. Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się.

Ulubione sneakersy Meghan Markle kupicie w Polsce >>>