Na początku tego roku Meghan Markle i książę Harry poinformowali, że odchodzą z rodziny królewskiej. Od tamtej pory nie przestają zaskakiwać swoich najbliższych, a także fanów. Ostatnio para zdecydowała się na przeprowadzkę do Los Angeles. Dlaczego zdecydowali się na taki krok? Po pierwsze, w LA mieszka Doria Ragland, czyli mama Meghan Markle. Co więcej, 38-latka na poważnie myśli o powrocie do aktorstwa. Jednak zanim to nastąpi, Meghan Markle i książę Harry muszą ostatecznie pożegnać się z książęcymi tytułami i życiem royalsów. Dzisiaj (30 marca 2020 roku) opublikowali pożegnalny post na profilu @sussexroyal, a także podziękowali swoim obserwatorom za wsparcie.

Meghan Markle i książę Harry znikają z Instagrama! Zobaczcie pożegnalny post

Meghan Markle i książę Harry opublikowali wzruszajacy post na Instagramie, w którym podziękowali swoim obserwatorom za wspólnie spędzone chwile. Dziękujemy tej społeczności - za wsparcie, inspirację i wspólne zaangazowanie w szerzenie dobra na świecie - czytamy. Co więcej, małżonkowie zauważyli, że świat w tym momencie wydaje się bardzo kruchy. Naszymi priorytetami powinny być zdrowie i dobre samopoczucie. Urocze, prawda? Na razie nie znamy dalszych planów Meghan Markle i księcia Harry'ego związanych z ich działalnością w mediach społecznośiowych. Możemy mieć jednak nadzieję, że będą chcieli założyć swoje prywatne profile i za ich pośrednictwem informować, co się u nich dzieje. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

As we can all feel, the world at this moment seems extraordinarily fragile. Yet we are confident that every human being has the potential and opportunity to make a difference—as seen now across the globe, in our families, our communities and those on the front line—together we can lift each other up to realise the fullness of that promise. What’s most important right now is the health and wellbeing of everyone across the globe and finding solutions for the many issues that have presented themselves as a result of this pandemic. As we all find the part we are to play in this global shift and changing of habits, we are focusing this new chapter to understand how we can best contribute. While you may not see us here, the work continues. Thank you to this community - for the support, the inspiration and the shared commitment to the good in the world. We look forward to reconnecting with you soon. You’ve been great! Until then, please take good care of yourselves, and of one another. Harry and Meghan

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) Mar 30, 2020 o 9:17 PDT

Meghan Markle i książę Harry poinformowali, że będą mieć drugie dziecko. I przeprowadzili się do Los Angeles >>>