Oczy całego świata zwrócone są teraz na brytyjską rodzinę królewską – szczególnie Meghan Markle oraz księcia Harry’ego. Wszystko ze względu na ciążę księżnej Sussex. Przypomnijmy, że kolejne royal baby przyjdzie na świat już za kilka tygodni (dokładna data porodu Meghan Markle nie jest oczywiście znana, ale według naszych obliczeń księżna Sussexu urodzi na przełomie kwietnia oraz maja). Ciąża Meghan Markle cieszy się ogromnym zainteresowaniem całego świata. Do tego stopnia, że bukmacherzy obstawiają nawet, jak baby Sussex mają na imię (najczęściej typowane imiona dla chłopca, to Artur, Alexander, Edward albo Filip, natomiast dla dziewczynki: Wiktoria, Maria lub Alicja). Nie wiemy jeszcze, jakiej płci będzie pierwsze dziecko księżnej i księcia Harry’ego, ale znamy sporo innych – równie ciekawych faktów, dotyczących ciąży Meghan Markle. Przeczytacie o nich TUTAJ. My natomiast skupimy się na ciążowym stylu przyszłej mamy.

Meghan Markle przerwała urlop macierzyński i pojawiła się publicznie! Zrobiła wyjątek, chociaż za kilka tygodni odbędzie się poród jej dziecka! >>>

Meghan Markle: Najlepsze stylizacje ciążowe księżnej Sussex!

Znana ze świetnego wyczucia stylu, a przez wielu określana nawet ikoną, Meghan również w ciąży nie rezygnuje ze świetnych looków. Księżna Sussex, która dała się już poznać, jako fanka sukienek, stawia zarówno na luźne, jak i te bardziej dopasowane i pięknie podkreślające jej brzuszek modele. Najchętniej stawia na stonowane barwy, przede wszystkim czerń, biel, granat oraz różne odcienie beżu. Zdarzało się jednak, że przyszła mama pojawiała się również w czerwieni. Obok tych stylizacji nie można było przejść obojętne! Mimo tego, że o ciąży Meghan Markle wiemy już od kilku dobrych miesięcy, to wciąż nie możemy wyjść z podziwu dla wytrzymałości księżnej (oraz jej stóp). Amerykanka konsekwentnie wybiera bowiem wysokie szpilki. Najczęściej w kolorze czarnym lub nude. Najlepsze naszym zdaniem stylizacje księżnej Sussex – zarówno te bardzo oficjalne, jak i totalnie casualowe, znajdziecie w galerii (na górze strony). Gwarantujemy, że okażą się one genialną – modową inspiracją dla wszystkich przyszłych mam.

Najlepsze stylizacje ciążowe Kate Middleton >>>