Niedawno dowiedzieliśmy i dowiedziałyśmy się, że Meryl Streep oraz Don Gummer są w separacji. Para, która przysięgę małżeńską złożyła w 1978 roku, nie żyje ze sobą od 6 lat. Chociaż zawsze będą się o siebie troszczyć, wybrali życie osobno – tak brzmiało oświadczenie agenta aktorki. Trzeba jednak przyznać, że ikonie kina nie doskwiera samotność na branżowych imprezach, na których zazwyczaj towarzyszył jej mąż.

Meryl Streep z córkami na czerwonym dywanie podczas Academy Museum Gala

Kilka dni temu odbyło się coroczne przyjęcie Academy Museum Gala 2023, na którym nie mogło zabraknąć jednej z ikon amerykańskiego kina. Meryl Streep na czerwonym dywanie nie pojawiła się jednak sama. Aktorce w wyjątkowym dniu towarzyszyła rodzina. Zobaczcie, jak bliscy Meryl prezentowali się na zdjęciach.

fot. Getty Images / Taylor Hill

Na zdjęciu od lewej:

  • Henry Wolfe Gummer – syn aktorki oraz  piosenkarz, autor tekstów i aktor. Artysta postawił na all black look, zakładając pod marynarkę czarną koszulę oraz muchę w tym samym kolorze.
  • Tamryn Hawker – żona Henry'ego, akupunkturzystka, postawiła na prześwitującą kreację, wpisując się w trend na naked dress.
  • Mark Ronson – DJ, muzyk i producent (który na swoim koncie ma pracę nad ścieżką dźwiękową filmu „Barbie”, która pomogła artyście ugruntować sobie status członka świata filmu) zdecydował się na klasyczną marynarkę do smokingu i białą koszulę. Mark od 2021 roku jest mężem córki Meryl, Grace.
  • Meryl Streep – tej pani chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktorka postawiła na minimalistyczną czarną kreację za kolano z subtelnym rozcięciem na plecach.
  • Grace Gummer – córka Meryl oraz aktorka, najbardziej znana ze swojej roli w serialu „Mr. Robot”. Niedawno powitała na świecie pierwsze dziecko z Ronsonem. Grace założyła jedwabną kreację do ziemi, która wygląda jak wydłużona wersja sukienki mamy. Twinning!
  • Mamie Gummer – córka Meryl oraz aktorka, która niedawno pojawiła się w serialu „The Right Stuff”, podobnie jak Grace, postawiła na czerwone usta oraz stylizację z kolekcji na wiosnę-lato 2024 ukraińskiej marki Bevza. 
  • Louisa Jacobson – córka Meryl oraz Absolwentka Yale Drama, występująca obecnie w serialu „The Gilded Age”, miała na sobie ozdobną suknię z kolekcji Jasona Wu i kolczyki autorstwa Davida Webba.

Szczególną uwagę mediów przykuły dorosłe córki Meryl, które (powiedzmy sobie wprost) wyglądają jak wierne kopie mamy. Pociechy gwiazdy nie tylko wyglądają, jak aktorka wcielająca się w rolę Miranda w filmie „Diabeł ubiera się u Prady”. Wszystkie trzy dziewczyny wydają się także konsekwentnie iść w ślady Streep, stawiając pierwsze kroki w branży filmowej. Nie mamy wątpliwości, że niedługo będziemy mogli i mogły podziwiać je zarówno na małym, jak i dużym ekranie.

fot. Getty Images / Michael Tran

 

Zobacz także: