Jakiś czas temu pisaliśmy o najdłuższych związkach w show-biznesie. Wśród par, które potwierdzały, że prawdziwa miłość istnieje byli m.in. Meryl Streep i Don Gummer. Niestety, wszystko wskazuje na to, że serce nie sługa, bowiem para od jekiegoś czasu nie jest już razem.

Związek Meryl Streep i Dona Gummera 

Wybitna aktorka wyszła za mąż za tego cenionego artystę w 1978 roku. Para doczekała się czwórki dzieci i piątki wnucząt. Choć jeszcze przed chwilą była przedstawiana jako wzór do naśladowania, to jednak były to tylko pozory. Od lat podejrzewano, że między nimi może nie być najlepiej. Wszystko przez to, że przestali pokazywać się razem publicznie. Ostatnio sfotografowano ich w 2018 roku podczas ceremonii rozdania Oscarów. Teraz z oficjalnego oświadczenia dowiedzieliśmy się, że nie są ze sobą nawet dłużej. Meryl Streep i Don Gummer są w separacji od 6 lat.

Steve Granitz/WireImage

Meryl Streep i Don Gummer na gali rozdania Oscarów w 2018 roku.

Meryl Streep i Don Gummer są w separacji

Małżeństwo Meryl Streep i Dona Gummera, które było stawiane za wzór, nie jest nim od dłuższego czasu. Jednocześnie tę dwójkę można naśladować w zupełnie innym kontekście. Nie chodzi tu o umiejętność dbania o swoją prywatność i tworzenie pozorów (Meryl Streep podczas rozdania nagród Princesa de Asturias Awards 2023 w tym tygodniu miała na palcu obrączkę). Wiele wskazuje bowiem na to, że tych dwoje rozeszło się w zgodzie i nawet jeżeli nie łączy ich już miłość, to nadal darzą się szacunkiem i nie zapominają o tym, co udało im się wspólnie stworzyć przez lata spędzone razem. Meryl Streep i Don Gummer mają bowiem czworo dzieci (piosenkarza Henry’ego Wolfe’a Gummera oraz aktorki Mamie Gummer, Grace Gummer i Louisę Jacobson). Para doczekała się też piątki wnucząt (Henry ma dwoje dzieci, Mamie ma dwoje dzieci i Grace ma jedno dziecko). Pozorną sielankę przekreślił głos, który w sprawie małżeństwa Meryl Streep zabrał jej agent.

Don Gummer i Meryl Streep są w separacji od ponad 6 lat i chociaż zawsze będą się o siebie troszczyć, wybrali życie osobno – podało za agentem Page Six.

Te słowa jasno wskazuję, że małżeństwo, które trwa od 44 lat, skończyło się jeszcze przed rubinową rocznicą ślubu, a więc tą obchodzoną na czterdziestolecie. Być może wkrótce usłyszymy o rozwodzie Meryl Streep i Dona Gummera.

Spodziewaliście / spodziewałyście się tego? 

Zobacz także: