Met Gala 2019 za nami! Gwiazdy bardzo poważnie podeszły do tematu przewodniego tegorocznej gali i wzniosły się na wyżyny kreatywności, przygotowując swoje ekstrawaganckie kreacje. Na długo zapamiętamy stylizacje członkiń klanu Kardashian-Jenner, Lady Gagi, Jareda Leto, czy Cary Delevingne, którzy totalnie zaskoczyli nas swoimi interpretacjami tematu Camp: Notes of Fashion. Jednak czerwony dywan rządzi się swoimi prawami – nawet najbardziej wyszukana, najpiękniejsza stylizacja nie będzie kompletna bez odpowiedniego makijażu i fryzury. Jak ma się to do motywu przewodniego Met Gali 2019? Wczorajszego wieczoru rządził brokat. Sophie Turner ozdobiła swoje włosy błyszczącymi drobinkami. Natomiast oczy pomalowała niebieskim, także mieniącym się cieniem do powiek. Na makijaż w odcieniu błękitu zdecydowała się również Zendaya. Stylizacja aktorki, którą uważamy za jedną z ciekawszych, nawiązywała w całości do postaci Kopciuszka z animacji Disneya. Lili Reinhart inspirowała się postacią Marii Antoniny. Gwiazda Riverdale dopełniła swój look mocnym, wręcz teatralnym makijażem oraz bukietem kwiatów wplecionym we włosy. Genialnie wpisała się w założenia campu!

Met Gala 2019: Kylie Jenner, Kim Kardashian, Lady Gaga, Harry Styles i inne gwiazdy na czerwonym dywanie. Oto wszystkie stylizacje >>>

Met Gala 2019 – makijaże gwiazd

Szczególną uwagę zwróciłyśmy oczywiście na makeup Lady Gagi – całkowicie wpisujący się w klimaty campu. Gigi Hadid również przesadziła (ale w dobrym tego słowa znaczeniu) z makijażem. Białe, ultra długie rzęsy genialnie dopełniły stylizację modelki. Natomiast Rita Ora specyficznie wystylizowała swoje brwi. O dziwo, wiele gwiazd postawiło na bardzo naturalnie wyglądający makeup. Do tego grona należą między innymi Miley Cyrus, Serena Williams oraz Emma Stone. Kim Kardashian wykonała (typowy dla siebie) mocny, rozświetlający makijaż, natomiast Bella Hadid podkreśliła swój wzrok kocią kreską.

Met Gala 2019 – fryzury gwiazd

Kylie Jenner dopasowała kolor swoich włosów do kreacji, w której wystąpiła na Met Gali 2019. Ciężko oderwać wzrok od fioletowych kosmyków członkini klanu Kardashian-Jenner. Lily Collins oraz Dua Lipa postawiły na bardzo podobne do siebie upięcia w klimatach retro – dodatkowo ozdobione opaską i kwiatami. Natomiast Ashley Graham zdecydowała się na aktualne trendy. Najmodniejsze w tym sezonie kokardy oraz bogato zdobione spinki urozmaiciły prosty kucyk modelki. Oczywiście, podczas wczorajszej imprezy nie zabrakło też ekstrawaganckich nakryć głowy – takie mogliśmy podziwiać na głowach Cardi B, Jennifer Lopez, Emily Ratajkowski, czy Katy Perry (piosenkarce zdecydowanie należy się nagroda za najbardziej wymyślną stylizację).

Met Gala 2019: Celine Dion nie zrozumiała tematu tegorocznej imprezy, ale i tak królowała na czerwonym dywanie. Musicie zobaczyć jej stylizację! >>>