Mia Threapleton: córka Kate Winslet idzie w ślady mamy

Podczas, gdy przez świat przetacza się dyskusja o „nepo babies”, Mia Threapleton udowadnia, że można samodzielnie przecierać szlaki w show-biznesie. Córka Kate Winslet nosi nazwisko ojca, więc – jak utrzymuje sławna mama – oferując dziewczynie pierwsze role, nikt nie wiedział, że jedno z jej rodziców ma w domu Oscara.

Oczywiście warto do tej informacji podejść z pewną dozą dystansu, bez wątpienia jednak fakt, że do któregoś momentu powinowactwo Mii z odtwórczynią roli Rose w „Titanicu” nie było eksponowane, działa na korzyść początkującej aktorki.

Teraz sytuacja wygląda nieco inaczej – odkąd matka i córka pojawiły się razem przed kamerami w dramacie Channel 4 „I Am Ruth” – wszyscy w branży wiedzą, jak silne więzy krwi łączą obie panie.

Mia Threapleton zachwyca w kreacji Kate Winslet sprzed ponad dekady

Zarówno widzowie, jak i krytycy chwalą talent aktorski Threapleton. Wróżona jest jej wielka kariera w Hollywood, a media prześcigają się  w wyszukiwaniu podobieństw między Kate a Mią. Ostatnie wyjście młodej aktorki dostarczyło ku temu sporo powodów.

Córka Winslet zadała szyku na imprezie poprzedzającej rozdanie nagród BAFTA, Vanity Fair Rising Star 2023 w Londynie. 22-latka założyła na imprezę sukienkę Gucci. Kreacja wygląda dokładnie tak samo jak ta, którą w 2010 roku miała na sobie jej mama na otwarciu wystawy fotografii „Todo o Nada” w Muzeum Thyssen-Bornemisza w Madrycie.

Do klasycznej małej czarnej na jedno ramię Threapleton dobrała czarne szpilki i torebkę w tym samym kolorze. Wyglądała po prostu przepięknie – tak jak jej mama. Na naszych oczach wyrosła prawdziwa gwiazda?