Kim jest Michele Morrone? Ten Włoch rozkochał w sobie Polki po tym, jak pojawił się w filmie 365 dni na podstawie erotycznej, bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. W obrazie w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa 29-latek zagrał postać Massimo, tajemniczego mężczyzny, który uprowadza Laurę, główną bohaterkę powieści, więzi ją i daje jej tytułowe 365 dni, aby się w nim zakochała.

Między postaciami nawiązuje się intymna relacja, stąd w filmie sporo scen zdecydowanie dla widzów 18+ i mnóstwo kontrowersji wokół. Twórców oskarżono o romantyzowanie kultury gwałtu i handlu ludźmi. Powstała nawet petycja w sprawie usunięcia filmu z platformy Netflix. Nie zmienia to jednak faktu, że 365 dni stał się jednym z najgłośniejszych obrazów tego roku nie tylko w Polsce (właśnie za sprawą Netflixa) i mocno pchnął do przodu karierę Morrone. Przystojny Włoch wydał także swój debiutancki album Dark, z którego pochodzą pojawiające się w filmie 365 dni utwory Feel It i Hard For Me.


Kolejny sukces „365 dni”. Tego nie dokonał żaden inny film na Netflix! >>>
 

Michele Morrone w nowej kampanii Dolce&Gabbana. Zobaczcie, jak wypadł w roli modela!

Ale Michele to nie tylko aktor i wokalista. To także model. "Efektem Massimo" są kontrakty 29-latka z takimi markami jak Guess (w tym przypadku mówimy o sześciocyfrowej kwocie) oraz jednego z najsłynniejszych włoskich domów mody, Dolce&Gabbana. Światło dzienne ujrzała właśnie pierwsza kampania z udziałem filmowego Massimo, promująca kolekcję wiosna-lato 2020.
 


Kampania, którą sfotografował Ciro Pipoli, utrzymana jest w charakterystycznej już dla sesji wizerunkowych Dolce&Gabbana kolekcji. Ponownie powstała nie w profesjonalnym studiu, a na świeżym powietrzu, w towarzystwie zwykłych ludzi pozujących do zdjęć jak na rodzinnej imprezie. Tym razem miejscem planu zdjęciowego był Neapol, tamtejsze plaże i ulice. Michele na zdjęciach oraz w krótkich wideo towarzyszy 23-letnia włoska modelka Chiara Scelsi. ZOBACZCIE TUTAJ >>>