Michelle Williams: dzieci

Michelle Williams, nominowana do Oscara za pierwszoplanowe role w kinowych hitach „Blue Valentine”(2010) i „Mój tydzień z Marilyn” (2011), oraz drugoplanowe kreacje w produkcjach „Manchester by the Sea” (2016) czy „Tajemnica Brokeback Mountain” (2005), w maju poinformowała swoich fanów i fanki, że spodziewa się dziecka.

Gwiazda i jej mąż, reżyser teatralny Thomas Kail, dwa lata temu, w czasie pandemii COVID-19, powitali na świecie swojego pierwszego syna, któremu nadali imię Hart. Para wspólnie wychowuje także 16-letnią Matildę, będącą owocem związku Williams i jej tragicznie zmarłego partnera, aktora Heatha Ledgera.

To niezwykle radosny czas. W miarę upływu lat zastanawiasz się, co jeszcze przygotował dla ciebie los. To ekscytujące, kiedy odkrywasz, że coś, czego pragniesz, udaje się jeszcze ten jeden raz. I że ty i twoja rodzina wciąż macie szansę na szczęście i pomyślność. (...) To swego rodzaju przypomnienie, że życie toczy się dalej. Nic nie motywuje bardziej do tworzenia lepszego świata niż dziecko – mówiła wtedy aktorka, która międzynarodową rozpoznawalność zdobyła dzięki roli w popularnym serialu młodzieżowym „Jezioro marzeń”.

Michelle Williams i Thomas Kail doczekali się drugiego dziecka

Wszystko wskazuje na to, że rodzina 42-latki niedawno znów się powiększyła. Choć aktorka ani jej małżonek nie przekazali żadnego oficjalnego komunikatu na ten temat, ze zdjęć uzyskanych przez „The Daily Mail” wynika, że para  doczekała się drugiego dziecka.

Pod koniec października Michelle Williams i Thomas Kail zostali sfotografowani razem podczas spaceru ulicami Nowego Jorku. Zdawali się zrelaksowani i promienieli szczęściem, rozsyłając na wszystkie strony uśmiechy. Towarzyszył im dwuletni synek, a Michelle tuliła do piersi noworodka w nosidełku.

Mediom nie udało się póki co ustalić płci ani imienia malucha. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na to, aż świeżo upieczeni rodzice zechcą podzielić się ze swoją wierną publiką jakimiś informacjami dotyczącymi potomkini bądź potomka.