Michelle Williams należy do grona tych gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Aktorka nie prowadzi oficjalnego profilu w mediach społecznościowych (na Instagramie można natrafić jednak na wiele kont o charakterze fanpage), unika skandali, do tego niechętnie opowiada o sprawach osobistych.

O ciąży aktorki dowiedzieliśmy się pod koniec ubiegłego roku. Michelle Williams i jej partner – Thomas Kail zostali przyłapani przez fotoreporterów w jednym z dziecięcych butików w Londynie. Aktorka i starszy od niej o trzy lata reżyser kupowali ubranka dla niemowlaków. Mimo tego, że para nie potwierdziła wtedy doniesień o ciąży, fani nie mieli wątpliwości, że Michelle Williams i Thomas Kail spodziewają się pierwszego – wspólnego dziecka. Jak się również okazało, zakochani zaręczyli się po ośmiu miesiącach związku.

Michelle Williams i Thomas Kail mieli pobrać się w marcu tego roku – w samym środku pandemii koronawirusa. O uroczystym wydarzeniu zagraniczne media dowiedziały się ze sporym opóźnieniem. Co więcej, szczegóły kameralnej ceremonii nadal nie są znane (i prawdopodobnie tak pozostanie). Portale zza oceanu donoszą jednak, że przysłowiową chwilę po ślubie Michelle Williams i Thomas Kaila przywitali na świecie swoje pierwsze – wspólne dziecko.

Michelle Williams urodziła!

Jak podają serwisy plotkarskie zza oceanu, Michelle Williams urodziła. To pierwsze – wspólne dziecko popularnej aktorki i uznanego reżysera. Warto jednak wspomnieć, że czterokrotnie nominowana do Oscara gwiazda ma również starszą córkę. 15-letnia Matilda Ledger jest owocem związku Michelle Williams z Heathem Ledgerem, który zmarł w 2008 roku. Co ciekawe, w mediach krążą plotki, według których to właśnie córka Michelle Williams „zeswatała” swoją mamę z jej obecnym partnerem.

Na razie nie wiadomo, jakiej płci jest dziecko Michelle Williams i Thomasa Kaila. Rodzice nie zdradzili również imienia i nie pochwalili się zdjęciem maleństwa. Prawdopodobnie szczegóły dotyczące narodzin dziecka aktorki i reżysera poznamy dopiero za jakiś czas.

Natomiast w naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć wspólne zdjęcia Michelle Williams i Thomasa Kaila z czerwonego dywanu. Tworzą bardzo uroczą parę, prawda?

Marta Żmuda Trzebiatowska została mamą po raz drugi. Poznaliśmy płeć maleństwa! >>>

Zobacz także: