Marta Żmuda Trzebiatowska została po raz drugi mamą! Aktorka urodziła drugie dziecko i mimo, że ani ona, ani jej mąż Kamil Kula nie potwierdzili jeszcze ten informacji, do sieci trafiły zdjęcia nie pozostawiające żadnych wątpliwości. Na kadrach zrobionych przez paparazzich widać parę wchodzącą do jednego z warszawskich szpitali, prawdopodobnie na wizytę kontrolną. Nie wiadomo, jakiej płci jest maleństwo, ani jak będzie miało na imię. Ale z pewnością to kwestia czasu i niebawem poznamy te informacje. Świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła. Aktorka i jej mąż Kamil Kula po raz drugi zostali rodzicami 

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula są już rodzicami chłopczyka, Bruna. Przyszedł na świat 21 września 2017 roku. Dwa lata wcześniej para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Marta i Kamil poznali się w warszawskim Teatrze Kwadrat, którego oboje są aktorami. Wcześniej Żmuda Trzebiatowska przez 10 lat związana była z tancerzem, Adamem Królem. Kula zaś spotykał się również z aktorką, Anną Karczmarczyk. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy dwa miesiące temu @kamilkula.official wpadł na pomysł miniserialu #ZostańWdomu uznałam, że może to być cudowna przygoda, która pozwoli nam przez moment zapomnieć o tym co dzieje się „za oknem”- w Polsce i na świecie. Nie sądziłam, że ten projekt spotka się z taką sympatią zarówno ze strony twórców i aktorów, których do niego zapraszaliśmy, ale przede wszystkim z WASZEJ strony! To przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy Wam za to. Teraz możecie też wyrazić swoją sympatię, głosując na nas w plebiscycie zorganizowanym przez @tvnfabula i @player.pl =„Walczymy” o NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI w Pierwszy Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny. Choć sam fakt, że nas oglądacie i tak pięknie komentujecie każdy odcinek sprawia, że czujemy się już NAGRODZENI. Jeśli macie jednak ochotę oddać na nad głos będzie nam bardzo miło. LINK do głosowania zostawiam Wam w moim BIO. Dziękuję ————— @zostanwdomu_serial @agencja_bumerang @jarzebskaciesielska @goleniak @frankowskak @malgorzatakozuchowska_ @ewa.kasprzyk @kasiagrabowska @zuzagrabowska @agnieszka.wiedlocha.official @soniabohosiewicz @adriana.kalska.official @kamilkula.official @antek_pawlicki @sebastianstankistankiewicz @paweldomagala @damian_kulec @mroznerski #pawelsitkiewicz #tomaszwieczorek #jarekciesielski #krzysztofkrolak @rybonek @asiekparty @ania_turowiec @malgo_matuszewska #gramydlawas #gramywdomu #dziekujemy

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial) Maj 18, 2020 o 5:44 PDT


Mimo pandemii koronawirusa, a w związku z tym zawieszonych prac na deskach teatralnych, planach filmowych i serialowych, Marta Żmuda Trzebiatowska nie zrezygnowała z aktywności zawodowej. Razem z mężem postanowiła realizować serial online, #ZostańWdomu. Grają w nich Agatę i Jacka, sąsiadów z apartamentowca w Warszawie. Odcinki pojawiają się regularnie na YouTube, a oprócz Kamila i Marty można w nich gościnnie oglądać także inne znane aktorskie twarze, m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Mikołaja Roznerskiego czy Sebastiana Stankiewicza. 

Marta Żmuda-Trzebiatowska bez makijażu. Gwiazda pokazała się w wersji sauté >>>