Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż Kamil Kula zostali po raz kolejny rodzicami. W maju aktorka urodziła drugie dziecko, a informacją tą podzieliła się na Instagramie 24 maja publikując wymowny wpis. Nie jest to jednak zdjęcie maleństwa, a ilustracja z krótkim opisem. Wcześniej z kolei do sieci trafiły zdjęcia nie pozostawiające żadnych wątpliwości co do tego, że aktorka urodziła. Na kadrach zrobionych przez paparazzich widać parę wchodzącą do jednego z warszawskich szpitali, prawdopodobnie na wizytę kontrolną. Na początku nie wiadomo było jakiej płci jest maleństwo, ani jak będzie miało na imię. Teraz magazyn Party donosi, że Marta Żmuda Trzebiatowska została mamą dziewczynki

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła. Aktorka i jej mąż Kamil Kula po raz drugi zostali rodzicami 

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula są już rodzicami chłopczyka, Bruna. Przyszedł na świat 21 września 2017 roku. Dwa lata wcześniej para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Marta i Kamil poznali się w warszawskim Teatrze Kwadrat, którego oboje są aktorami. Wcześniej Żmuda Trzebiatowska przez 10 lat związana była z tancerzem, Adamem Królem. Kula zaś spotykał się również z aktorką, Anną Karczmarczyk. 
 


Mimo pandemii koronawirusa, a w związku z tym zawieszonych prac na deskach teatralnych, planach filmowych i serialowych, Marta Żmuda Trzebiatowska nie zrezygnowała z aktywności zawodowej. Razem z mężem postanowiła realizować serial online, #ZostańWdomu. Grają w nich Agatę i Jacka, sąsiadów z apartamentowca w Warszawie. Odcinki pojawiają się regularnie na YouTube, a oprócz Kamila i Marty można w nich gościnnie oglądać także inne znane aktorskie twarze, m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Mikołaja Roznerskiego czy Sebastiana Stankiewicza. 

Marta Żmuda-Trzebiatowska bez makijażu. Gwiazda pokazała się w wersji sauté >>>