Miley Cyrus po raz kolejny zaskoczyła. 30-latka przeszła metamorfozę, a tym samym zabrała nas w stylową podróż w czasie. To wszystko za sprawą tego, że artystka powróciła do fryzury, którą lansowała w 2020 i 2021 roku. Możecie kojarzyć ją z albumu „Plastic Hearts”. Domyślacie się o jakie cięcie chodzi?

Miley Cyrus zmieniła fryzurę. Zdecydowała się na najmodniejsze cięcie sprzed kilku sezonów

Autorka hitu „Flowers” udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z najnowszej kampanii Gucci Beauty. Od kilku lat Miley Cyrus jest ambasadorką domu mody i reklamuje słynne perfumy Flora. I tak jest też teraz. Przy okazji gwiazda zaprezentowała swoim fankom oraz fanom efekty jej ostatniej metamorfozy. 

Stay tuned for a new #FloraFantasy chapter – napisała Cyrus w opisie posta i zapowiedziała nowe perfumy.

Wspomniana fotografia przedstawia leżącą na skałach Miley Cyrus, która ma na sobie fioletową bluzkę i beżowe spodnie. W ręku trzyma najnowszy zapach od Gucci. Za artystką rozpościera się przepiękny widok na morze, jednak to nie on przykuł naszą szczególną uwagę, tylko nowa fryzura piosenkarki. Zobaczcie:

Miley Cyrus zdecydowała się na cięcie mullet, które charakteryzuje się przerzedzoną grzywką opadającą na czoło i skronie, a także dłuższym tyłem. Przypomnijmy, że gwiazda jeszcze niedawno miała dość długie włosy, sięgające za ramiona, w kolorze blondu i brązu. Teraz więcej jest jednak tego blondu, a jej naturalny kolor możemy zobaczyć tylko przy odrostach.

Mullet to fryzura, która modna była dobrych kilka sezonów temu. I jej zwolenniczką była właśnie Miley Cyrus. Czy teraz przywróci trend na takie cięcie i już niedługo będziemy mogli zobaczyć więcej gwiazd i influencerek w takiej odsłonie?

To nie pierwszy raz, gdy Miley Cyrus ma taką fryzurę. Nosiła ją już kilka lat temu

Jak już wspomniałyśmy, piosenkarka jest dość „oswojona” z tym cięciem. W takiej fryzurze zadebiutowała w styczniu 2020 roku. Co prawda wtedy jej włosy były nieco dłuższe, ale to właśnie między innymi Miley zapoczątkowała trend na modern mullet. Oryginalnie fryzura pochodzi z lat 80. ubiegłego wieku, a nosiła ją na przykład księżna Diana. Jak wiemy moda i trendy lubią powracać, więc nie dziwimy się, że po comebacku w 2020 roku, to cięcie dało o sobie znać po raz kolejny. 

fot. David Crotty / Getty Images

Zobacz także:

Więcej archiwalnych zdjęć Miley Cyrus w tak zwanym mullecie możecie zobaczyć w naszej galerii - na dole tego artykułu.