Miley Cyrus zapowiada ósmy album – „Endless Summer Vacation”

O tym, że „coś się kroi”, wiemy od kilku tygodni. Po dwóch latach artystycznej ciszy, 20 grudnia 2022 roku, Miley Cyrus zamieściła na Instagramie krótkie wideo, na którym ogłosiła „nowe rozdanie”. Wówczas nie było wiadomo jeszcze, o co chodzi, ale fanki i fani nie mieli wątpliwości: gwiazda szykuje kolejny, wyczekiwany album.

Niedługo później, bo w czasie sylwestra, 30-latka potwierdziła przypuszczenia, ogłaszając premierę nowego singla. Wiadomość o tym, że kawałek „Flowers” ukaże się 13 stycznia, wywołała niesamowite poruszenie w sieci.

Emocje sięgnęły zenitu, kiedy Miley Cyrus oficjalnie zapowiedziała ósmy album studyjny.

 „Endless Summer Vacation”: kiedy premiera nowego albumu Miley Cyrus?

Płyta zatytułowana została „Endless Summer Vacation”. Krótkie wideo opublikowane w mediach społecznościowych zdradza nieco klimat najnowszego wydawnictwa, które – jak zapowiedziała gwiazda – jest listem miłosnym do jej ukochanego Los Angeles. Dźwięki i obrazy uwodzą.

Miley Cyrus ujawniła również zachwycającą fotografię okładkową do albumu „Endless Summer Vacation”. Na zdjęciu wykonanym przez Briannę Capozzi pozuje sama artystka. Ubrana w czarny kostium i szpilki, wisi na metalowym drążku rozpostartym na łańcuchach. Na błękitnym tle wygląda olśniewająco.  

Premiera albumu została zaplanowana na 10 marca. Też nie możecie się doczekać?

„Endless Summer Vacation”: tytuły piosenek, które pojawią się na nowym albumie 

Z racji tego, że do ujrzenia przez płytę światła dziennego zostało tylko 10 dni, Miley zdecydowała się udostępnić nam w końcu tytuły utworów, które znajdą się na jej najnowszym albumie. Zapowiedziała też dwa bardzo interesujące collaby! Już nie możemy się doczekać. 

Zobacz także:

„Endless Summer Vacation" będzie składać się z 12 piosenek. W dwóch z nich usłyszymy również inne głosy, które należą do... Sii i Brandi Carlile. Tytuły utworów przedstawiają się następująco: „Flowers", „Jaded", „Rose Colored Lenses", „Thousand Miles" (feat. Brandi Carlile), „You", „Handstand", „River", „Violet Chemistry", „Muddy Feet" (feat. Sia), „Wildcard", „Island", „Wonder Woman".

Zobaczcie filmik, który opublikowała Miley na swoim Instagramie.