Miranda Kerr to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek, której kampanie z największymi modowymi i urodowymi gigantami zdobiły billboardy na całym świecie. Była twarzą marki Maybelline, a także pierwszym australijskim aniołkiem Victoria's Secret. Współpraca z marką bieliźnianą otworzyła modelce drzwi do międzynarodowej kariery, a ta wykorzystała swoją okazję w najlepszy sposób. USA się w niej zakochało. Kochamy ją, ponieważ ma wygląd niesamowitej dziewczyny z sąsiedztwa. Jej wygląd nie zastrasza kobiet przebywających z nią i faceci nie boją się z nią rozmawiać – wyznał w jednym z wywiadów fotograf Russel James.

Nic więc dziwnego, że w 2007 roku zakochał się w niej również Orlando Bloom, z którym modelka doczekała się pierwszego dziecka – urodzonego w 2011 roku Flynna. Po rozstaniu z aktorem gwiazda związała się natomiast z Evanem Spiegelem – twórcą aplikacji Snapchat, z którym zaręczyła się w lipcu 2016 roku. Para ma dwoje dzieci: 4-letniego syna o imieniu Hart i oraz 3-letniego Mylesa. Już niebawem rodzina modelki i przedsiębiorcy znów si powiększy.

Miranda Kerr spodziewa się czwartego dziecka

Miranda Kerr już niebawem przywita na świecie swoje czwarte dziecko. 40-letnia modelka poinformowała świat o ciąży za pośrednictwem aplikacji Snapchat. Zaskakujący wybór platformy społecznościowej nie jest jednak przypadkowy – w końcu założycielem Snapchata jest mąż gwiazdy, Evan Spiegel. Nic więc dziwnego, że to właśnie za pośrednictwem tego medium Miranda podzieliła się serią zdjęć, na których widać ciążowe krągłości.

Jestem podekscytowana, że w końcu mogę ogłosić malucha numer 4  tak Miranda podpisała jedno ze zdjęć, a na innym dodała – To chłopiec!

fot. Snapchat/Miranda Kerr

fot. Snapchat/Miranda Kerr

W rozmowie z magazynem „People”, która odbyła się w kwietniu tego roku, modelka wyznała, że macierzyństwo to jedna z najlepszych rzeczy, jaka mogła ją spotkać. Bycie matką moich trzech pięknych, zdrowych chłopców jest naprawdę najbardziej satysfakcjonującym doświadczeniem w moim życiu. Pamiętam, że kiedy byłam w ciąży z Flynnem, bardzo się denerwowałam perspektywą przyjścia na świat tego małego życia. I wydaje mi się, że to normalne, że mama po raz pierwszy ma takie nerwy – ale w czasie ciąży z Hart i Milesem czułam się znacznie bardziej zrelaksowana i pełna siły. Mamy więc nadzieję, że czwarta ciąża będzie dla Mirandy pięknym doświadczeniem.