Sara Sampaio wzięła udział w challenge’u na TikToku i pokazała jak wygląda jej ciało, gdy pozuje, a także, gdy nie ustawia się przed obiektywem aparatu albo (po prostu) się rusza. Tym samym udowodniła swoim obserwatorkom oraz obserwatorom w mediach społecznościowych, że nikt z nas nie jest idealny, nasze ciała się zmieniają i to jest okej – nie należy tego oceniać czy komentować. Wideo, które opublikowała stało się viralem. Każda i każdy z nas powinien je obejrzeć. 

Sara Sampaio pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało! 

Ruch body positive staje się coraz popularniejszy na całym świecie. Dzięki temu kolejne osoby uświadamiają sobie, że nie wszystko, co widzimy w mediach społecznościowych (na czele z Instgramem) jest takie samo w prawdziwym życiu. Sara Sampaio należy do grona osób, które głośno mówią o wyidealizowanych, a tym samym nierealnych, niemożliwych do osiągnięcia standardach czy kanonach piękna. Ostatnio modelka Victoria’s Secret opublikowała wideo na TikToku oraz na Instagramie, na którym pokazała, jak w rzeczywistości wygląda jej ciało – bez pozowania czy wciągania brzucha.  

Sara Sampaio przypomniała swoim obserwatorkom oraz obserwatorom w mediach społecznościowych, że nasze ciała nie są idealne, że wciąż się zmieniają i to jest w porządku, należy to akceptować. Zachęciła ich również do tego, by byli mili nie tylko dla innych, ale również dla siebie.

„Małe piątkowe PSA dla wszystkich. Bądźcie mili dla ludzi i dla siebie i, proszę, przestańcie komentować zmieniające się ciała innych osób. Kocham was, Sara” – napisała Sara Sampaio pod postem na Instagramie. 

Wideo opublikowane przez Sarę Sampaio szybko stało się viralem – dotarło już do kilku milionów internautek i internautów. Nie mamy wątpliwości, że każda i każdy z nas powinien obejrzeć kilkunastu sekundowy filmik jej autorstwa. Znajdziesz go poniżej.