Choć Anya Taylor-Joy ma na swoim koncie udział w kilku interesujących produkcjach, to właśnie rola Beth Harmon w serialu „Gambit królowej” z 2020 roku przyniosła jej międzynarodową sławę i sprawiła, że trafiła do grona najbardziej rozchwytywanych aktorek na świecie. Fanki oraz fani doceniają jej talent, jak również styl. Ostatnio 26-latka znowu zachwyciła. Pokazała nową fryzurę na swoim profilu na Instagramie i doprowadziła do tego, że (znowu) chcemy obciąć grzywkę. 

Modna fryzura z grzywką 2022: Anya Taylor-Joy zachwyca w nowych włosach

Anya Taylor-Joy zmieniła fryzurę, a tym samym zaskoczyła osoby obserwujące ją w mediach społecznościowych i nie tylko. Na zdjęciu, na którym pozuje w towarzystwie swojego chłopaka – Malcolma McRae’a, widać, że zrezygnowała z długich włosów w odcieniu lodowego blondu na rzecz boba z mikro grzywką w stylu bohaterki wspomnianego już serialu. Oto, jak teraz wygląda:

Modna fryzura z grzywką 2022: mikro grzywka to hit sezonu. Gwiazdy ją uwielbiają

Niestety nie wiadomo, czy popularna aktorka naprawdę skróciła swoje kosmyki, czy założyła perukę. Druga opcja wydaje się bardziej prawdopodobna. Niemniej jednak nie ma wątpliwości, że mikro grzywka ma swoje pięć minut. Cieszy się coraz większą popularnością wśród dziewczyn na całym świecie i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższej przyszłości. Do grona jej fanek należą m.in. Zoë Kravitz (wciąż zachwycamy się jej stylizacjami z premierowych pokazów „Batmana”) i Alexa Demie, czyli gwiazda serialu „Euforia”. 

Modne fryzury z grzywką 2022: co będzie modne w tym sezonie? 

Modna fryzura z grzywką 2022? Rozumiemy, jeśli mikro grzywka cię nie przekonuje. Uważamy, że najważniejsze jest to, by czuć się komfortowo w danym cięciu. Dlatego nie byłybyśmy i nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały i nie wspomnieli o innych – równie modnych propozycji na sezon wiosna-lato 2022. W trendach są m.in. modne fryzury z grzywką – zasłonką (Francuzki ją uwielbiają) oraz te, które nawiązują do estetyki lat 70. ubiegłego wieku. Obie propozycje sprawdzą się świetnie u posiadaczek wysokiego czoła. Co więcej, lekko zmieniają proporcje i wysmuklają twarz. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.