Blond to niezmiennie jeden z najmodniejszych odcieni, jeśli chodzi o koloryzację włosów. Potwierdza to również jeden z czołowych kolorystów w branży mody, Jason Hogan pracujący w ekskluzywnym salonie Josh Wood Atelier. Odcień, który jego zdaniem będzie rządzić tego lata i każda z was, a przynajmniej planująca koloryzację, powinna się na niego skusić, to Champagne Blonde.

Szampański blond to mieszanka tonów różowych, beżowych oraz złotych. Czyli może wpadać zarówno w róż jak i lekko perłowy blond. Champagne Blonde pięknie wygląda w świetle, mieniąc się różowo-złocistymi refleksami. To sprawia, że włosy wydają się bardziej puszyste, gęste i lekkie. I podobnie jak szampan z najwyższej cenowej półki – luksusowe.

Oto najmodniejsze kolory włosów na sezon wiosna-lato 2020 >>>

Odcień Champagne Blonde, bez mocnej ingerencji w strukturę włosa, najłatwiej będzie osiągnąć naturalnym blondynkom. Ale nowoczesne zabiegi, jakie można uzyskać w profesjonalnych salonach, zrobią blondynkę także z brunetki, więc jeżeli szampański blond skradł wasze serce, zaproponujcie go swojemu fryzjerowi.

Champagne Blonde może mieć kilka wersji, a jego odcienie znajdziecie w GALERII. Pierwszy raz farbujecie się na blond? Lepiej zrobić do w salonie, pod okiem eksperta. To jednak, co możecie zrobić w domu same, to z pewnością zrezygnować z szamponu zawierającego siarczany. Dzięki temu kolor znacznie dłużej będzie się utrzymywać na włosach. 

Modna koloryzacja włosów 2020: Golden brunette to kolor, który pokochała Kylie Jenner >>>