W sezonie wiosna-lato 2019 najmodniejszych fryzur szukamy nie tylko na wybiegach, ale również na czerwonym dywanie. Tym razem postanowiłyśmy przyjrzeć się bliżej stylowym upięciom. Niezmiennie od wielu lat (a nawet dekad) koki, to jedna z najchętniej wybieranych przez gwiazdy fryzur. Są niezwykle praktyczne, uniwersalne, do tego bardzo eleganckie. Jeżeli szukacie stylowej fryzury na specjalną okazję, na przykład wesele (przypomnijmy, że sezon ślubny właśnie się rozpoczyna!), to koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i zainspirujcie się stylem światowej sławy aktorek, wokalistek oraz modelek.

Modne fryzury 2019: Stylowe koki gwiazd – niskie upięcia

Niskie upięcia – mniej więcej na wysokości karku są niezwykle subtelne i romantyczne. Właśnie dlatego genialnie sprawdzą się u młodych dziewczyn oraz kobiet o delikatnych rysach twarzy. Dodadzą wdzięku. Niskie koki najlepiej będą wyglądać, gdy włosy zepniecie dość luźno i wypuścicie pojedyncze kosmyki – podobny efekt uzyskała Toni Garrn, a także Lily Rose Depp. Jeżeli chcecie nieco ożywić swoją fryzurę, to zainspirujcie się fryzurą Lily Collins, która „ozdobiła” swój kok stylowym warkoczem. Pamiętajcie też o ponadczasowym i zawsze modnym koku baletnicy. Na taki look zdecydowała się między innymi Jessica Alba.

Modne fryzury 2019: Fale w stylu gwiazd! >>>

Modne fryzury 2019: Stylowe koki gwiazd – wysokie upięcia

Wysoki kok kojarzy nam się przede wszystkim z kultową Holly Golightly, w którą przed laty wcieliła się (jakże stylowa) Audrey Hepburn. Legendarne upięcie postanowiła powtórzyć Lady Gaga podczas tegorocznych Oscarów – teraz wy też możecie uczesać się w ten sposób! Wysokie upięcie w stylu prawdziwej divy wybrała natomiast Rita Ora. Wokalistka wygląda w takim wydaniu obłędnie, a do tego odważnie – od razu wiadomo, kto tutaj rządzi.  

Modne fryzury 2019: Stylowe koki gwiazd – upięcia nie tylko na czerwony dywan

Koki idealnie sprawdzają się podczas wielkich wyjść – są dość bezpiecznym rozwiązaniem. Oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu, gdyż pasują do każdego typu urody, są ponadczasowe i nie przeszkadzają w ewentualnej zabawie. Nie musicie ciągle poprawiać swojej fryzury i martwić się, że coś właśnie się rozprostowało, pokręciło, czy rozburzyło. Pamiętajcie jednak o tym, że koki nadają się także na co dzień. Gwarantujemy, że luźnie upięte włosy sprawią, że będziecie wyglądać ultra stylowo nawet w basicowym t-shircie i ulubionych jeansach. Może być lepiej?

Modne paznokcie 2019: manicure polskich gwiazd >>>