Sezon ślubny 2020 zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli wybieracie się w tym roku na wesele, najwyższa pora zadbać o odpowiednią kreację, jak również fryzurę, makijaż czy manicure. Nie mówiąc już o przyszłych pannach młodych! Biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy, które musicie zorganizować i ogarnąć przed weselem, manicure to (prawdopodobnie) jedna z interesujących was kwestii. Ale spokojnie! We wszystkim wam pomożemy.

Manicure ślubny 2020 – najpiękniejsze propozycje dla panny młodej

Zastanawiacie się, jaki manicure wykonać na… własny ślub? W tym przypadku wiele zależy od sukni (lub innej kreacji), którą wybrałyście. Jeśli stawiacie na bogato zdobioną, rzucającą się w oczy kreację, nie szalejcie z mani. Gwarantujemy, że subtelny manicure sprawdzi się w tym wypadku zdecydowanie lepiej. Natomiast panny młode, które na ślubnym kobiercu pojawią się w klasycznej sukni, naprawdę mogą pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa.

Trendy wiosna 2020: pomysły na modne i krótkie paznokcie >>>

Modne paznokcie 2020 na wesele – odcienie nude

Paznokcie pomalowane lakierem w odcieniu nude to dość bezpieczna, a zarazem elegancka propozycja na wesele 2020 i nie tylko. Cielisty manicure jest bardzo uniwersalny – pasuje do większości stylizacji. Co ważne, na jeden z odcieni nude powinny zdecydować się osoby, które na weselu pokażą się w awangardowych, bogato zdobionych kreacjach. Dzięki temu ich stylizacje nie będą przesadzone. Warto jednak dodać, że taki manicure sprawdzi się zarówno u panien młodych, jak i druhen czy gości weselnych.

 

Modne paznokcie 2020 na wesele – gwiazdki i inne zdobienia

Jeżeli wasza suknia ślubna lub (w przypadku druhen i gości) kreacja na wesele jest dość stonowana, klasyczna, możecie zaszaleć z makijażem, fryzurą czy mani. Ogromną popularnością w mediach społecznościowych nadal cieszą się paznokcie ozdabiane gwiazdkami. Możecie wykonać manicure z kilkoma gwiazdkami albo (dosłownie!) z tonami. Oczywiście w grę wchodzą inne zdobienia – brokat albo mieniący się pyłek.

French manicure, czyli modne paznokcie na wesele 2020

Manicure w stylu francuskim powrócił do łask w ubiegłym sezonie. Jednak w tym przypadku nie chodzi o chwilową – beauty fascynację. French mani wciąż utrzymuje się w czołówce światowych trendów. Jeśli w najbliższym czasie macie powiedzieć sakramentalne „tak” swojemu ukochanemu albo wasi znajomi staną na ślubnym kobiercu, możecie pomalować paznokcie mlecznym lakierem i dodatkowo ozdobić je charakterystyczną kreską. Na pewno uzyskacie bardzo elegancki efekt.

W naszej galerii – na górze strony znajdziecie najpiękniejsze inspiracje na modne paznokcie na wesele 2020. Gwarantujemy, że każda z was (panna młoda, druhny i goście) wybiorą coś odpowiedniego dla siebie.