Zapomnijcie o tradycyjnej jaskółce na oku – pisałyśmy jakiś czas temu, tłumacząc, że na powiekach króluje teraz kitten eye – kreska o wiele łatwiejsza do wykonania. Teraz powinnyśmy napisać: „Zapomnijcie o tradycyjnym czarnym eyelinerze”, ale byłaby to nie do końca prawda. Czarne kocie oko na fali popularności estetyki z lat 60. jesienią 2021 znów jest modne, ALE w rankingu popularności wyprzedzają je kreski w intensywnych i bardzo żywych, wręcz neonowych kolorach. Dlatego zamiast po czarny eyeliner lepiej teraz sięgnąć po eyeliner kolorowy. Tym bardziej, że zgodnie z tym, co lansują makijażyści pracujący za kulisami najważniejszych pokazów mody, z jego pomocą na powiekach narysować można kreski w bardzo różnym wydaniu. Jak zrobić makijaż oka za pomocą kolorowego eyelinera? Przychodzimy z pomocą? Dobra wiadomość jest taka, że nie zajmie to długo. Wręcz przeciwnie, pożądany efekt uzyskacie w mniej niż 5 minut!

Gdzie kupić kolorowy eyeliner?

Zacznijmy od tego, na jaki kolor eyelinera postawić tej jesieni? Na szczęście odpowiedź na to pytanie jest prosta. Króluje róż w intensywnym wydaniu, czyli inaczej fuksja. Zapytajcie Donatellę Versace, która powieki swoich modelek ozdobiła właśnie za pomocą kresek w różowym wydaniu.  Równie modna alternatywa? Żarówiasty pomarańcz, którego fanką jest m.in. Gigi Hadid albo żółć w wydaniu fluo. W takim makijażu łatwo wyróżnić się w tłumie! Wolisz mniej rzucające się w oczy odcienie? Postaw na błękit, zieleń albo fiolet w liliowym wydaniu. Wszystkie są teraz hitem! Gdzie kupić kolorowy eyeliner? Poniżej wskazujemy kilka naszych ulubionych. Bez trudu kupicie je w popularnych drogeriach internetowych. Wystarczy kliknąć!

Jak zrobić modny makijaż oka na jesień 2021 za pomocą eyelinera?

Jak za pomocą kolorowego eyelinera zrobić modny makijaż na jesień 2021? Możesz narysować nim na powiece klasyczną jaskółkę, możesz postawić też na wspomniane już kitten eye, czyli kreskę w cieńszym, bardziej subtelnym wydaniu. Makijażyści przekonują także, by kolorowym eyelinerem całkiem obrysować oko (jak na zdjęciu poniżej). Jeśli to dla ciebie za dużo, kreskę zrób tylko na dolnej krawędzi oka – jak przed laty Halsey. Taki makijaż zrobisz w mgnieniu oka. I w mgnieniu oka zrobisz wrażenie!


fot. Getty Images


fot. Getty Images