Oto Monika Zielińska, kolejna uczestniczka czwartego sezonu programu Love Island. Wyspa Miłości. Długonoga, opalona brunetka o brązowych oczach, potrafiąca sięgać po to, o czym marzy. Inteligentna, przebojowa, a jednocześnie także ciepła, empatyczna i radosna dziewczyna. Nie jest tajemnicą, że fotomodeling wyleczył ją z pracy w... aptece. Potrafi docenić siebie, chociaż wie, że czasami bywa niecierpliwa, ale, jak sama twierdzi, to pewnie kwestia ogromnego apetytu na życie.

Monika Zielińska – wiek, wzrost, wymiary

Monika ma 29 lat. Znajomi mówią na nią Mona. Pochodzi ze Szczecina. Ja przystało na fotomodelkę, nie robi tajemnicy ze swojego wzrostu (173 cm) oraz wymiarów, którymi są trzy magiczne liczby, uznawane niegdyś za ideał kobiecej figury: 90 - 60 - 90.

Monika Zielińska – wykształcenie, praca

Jak udało nam się dowiedzieć, nowa uczestniczka randkowego show Telewizji Polsat z wykształcenia jest farmaceutką.

W białym fartuszku było bardzo do twarzy, ale szybko z niego wyskoczyłam - wyznała żartobliwie, gdy pojawiła się w programie.

Obecnie Monika spełnia się w fotomodelingu i chętnie dzieli się w internecie efektami licznych sesji zdjęciowych i kampanii ze swoim udziałem.

Photo shoots, catwalk, fashion to mój największy żywioł - oznajmiła.

Monika Zielińska – zainteresowania

Poza modą, podróżami i słuchaniem, jedną z największych pasji w życiu Moniki jest astrologia. Co ciekawe, atrakcyjna singielka już podczas pierwszych rozmów z mieszkańcami willi na Wyspie Miłości poruszyła temat znaków zodiaku, żywiołów, wróżek, horoskopu i kosmogramu, co oczywiście nie umknęło uwadze internautów.

Zodiakara - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu „Love Island Polska” na Instagramie.

Choć w sieci nie brakuje prześmiewczych i pogardliwych opinii na temat zainteresowa Moniki, to znalazło się też sporo osób, które stanęły w jej obronie.

Dogadałbym się z nią, też się interesuję astrologią

Mega pozytywna osoba. A ci którzy się śmieją, bo ktoś ma pasje -jesteście chorzy. Akurat znaki zodiaku i astrologia są za*****cie interesujące

A dla mnie ta Pani jest bardzo sympatyczna! Każdy wierzy w co uważa, tolerujemy zainteresowania innych ludzi. Wielu ludzi wierzy w Boga, a też go nigdzie nie widziało. Nie róbmy z ludzi idiotów, bo wierzą w coś w co my sami nie wierzymy. Pozdrawiam!

Jedno jest pewne – pojawienie się Moniki wzbudziło sporo emocji!

Monika Zielińska – związki, „Love Island 4”

Mimo, że sama jest perfekcjonistką i nie znosi niedoróbek, nie szuka idealnego mężczyzny. Poprzednie związki nauczyły ją, że w nim powinno być tylko to „coś” i nadawanie na tych samych falach, a reszta jest w zasadzie tylko dodatkiem. Mądry, opiekuńczy, szczery i lojalny facet z poczuciem humoru może skraść jej serce.

Monika przyznaje, że do programu zgłosiła się, aby spotkać ciekawych ludzi, z którymi będzie się dobrze bawić i może zaprzyjaźnić. Jeżeli jednak spotka na swojej drodze miłość, to nie będzie jej się opierać.

Monika Zielińska – Instagram, Facebook, TikTok

Pewnie nie zdziwi was fakt, że Monika jeszcze przed rozpoczęciem przygody na Wyspie Miłości była już całkiem popularna w mediach społecznościowych. Oficjalny profil uczestniczki Love Island 4 na Instagramie (@de_mona.zielinska) obserwują na ten moment już blisko 22 tysiące użytkowników serwisu. Modelka posiada swój fan page na Facebooku (Mona Zielinska Model Site), a od niedawna także profil na TikToku (De_Mona.Zielinska).