Związki nie są proste, jednak lojalność to kwestia wyboru. W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest być wiernym swojej ukochanej osobie, bo jesteśmy przebodźcowani i jest naprawdę wiele pokus. Jeśli jednak nam zależy, lojalność nie powinna stanowić żadnej trudności. Przeczytaj nasz horoskop miłosny i zobacz, które znaki zodiaku są najbardziej lojalne. Można się przy nich czuć bezpiecznie.

Rak

Pierwsze miejsce na podium zdecydowanie zajmuje Rak. Jest on wierny zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Zależy mu na poznaniu emocji innych, miłości i rodzinie. Dlatego właśnie do relacji podchodzi bardzo poważnie. Raczej nie flirtuje i nie uwodzi. Szanuje i kocha swoją partnerkę/partnera. Ważna jest też dla niego seksualność. Misją życiową Raka jest miłość i rodzina.

Panna

Na podium znajduje się również Panna. Bardzo trudno jest jej otworzyć się na drugą osobę. Robi to tylko wtedy, gdy czuje się w pełni bezpieczna. Jeśli tak już się stanie jest niezwykle lojalna i kochająca. Potrzebuje czasu na rozwinięcie swojej seksualności i stroni od pokus. Nie lubi skrajności.

Byk

Byk uwielbia doświadczać przyjemności. Kocha miłość (dziką i zmysłową) i uwodzenie, jednak nadal pozostaje z tym wszystkim lojalny. Lubi mieć zaplanowane życie. Potrafi być zazdrosny, a nawet zaborczy. Często tkwi w związkach. Byk lubi przyjemność i miłość, dobre wino, seks - wszystko, co wprowadzi go w stan upojenia.

Jak lojalne są inne znaki zodiaku?

Baran uwielbia podbijać, ale gdy jest zakochany, jest też lojalny. Bliźnięta są największymi zdobywcami, z lojalnością u nich różnie. Zazwyczaj pojawia się, gdy są starsze. Lew, gdy znajdzie już partnera/partnerkę, z którym/ą planuje życie, potrafi być bardzo lojalny. Waga tęskni za harmonijnym związkiem. Ten znak zodiaku idealnie pasuje do lojalności, jednak Waga nie zawsze jest wierna. Skorpion jest zaborczy, ale lojalny. Uwielbia przebywać ze swoją ukochaną osobą i chce uczestniczyć w jej życiu. Strzelec potrzebuje swobody, nie znosi być „na smyczy”. Gdy tak się dzieje – ucieka. Koziorożec jest bardzo lojalny. Problem polega tylko na tym, że ciężko mu zaufać partnerowi/partnerce, przez co ich świat emocjonalny jest nieco skomplikowany. Wodnik bardzo pragnie niezależności, ale jednocześnie cierpi z powodu samotności. Posiadanie partnera jest dla niego ważne, ale lojalność to kwestia decyzji. I wreszcie Ryby, które znane są ze swojej lojalności. Kochają miłością bezwarunkową.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.hu