Wszyscy jesteśmy różni. Odnosi się to też do naszych znaków zodiaku. Oto trzy z nich, którym trudno jest się zaangażować, jeśli chodzi o miłość. Sprawdź czy ty lub twój partner jesteście na liście.

Wodnik

Planetą, która rządzi Wodnikiem jest Uran. Reprezentuje on pragnienie wolności. Nic więc dziwnego, że ten znak zodiaku ma trudności z zaangażowaniem. Niezależność i wolna wola są dla niego bardzo ważne. Wodnik lubi przebywać sam i tworzyć scenariusze. Nawet, gdy jest zakochany, trudno mu okazywać uczucia, bo nie jest zbyt emocjonalny. Jeśli chcesz spróbować z Wodnikiem, to warto wiedzieć, że jego językiem miłości są komplementy. Lubi czuć się doceniony i uznany.

Strzelec

Osoby spod tego znaku zodiaku są optymistami i uwielbiają imprezować. Strzelcowi nie za bardzo zależy na związku, a gdy w nim już jest, to nawet nie oczekuje, że jego partnerka/partner będzie za nim nadążać. Zawsze jest głodny wrażeń, wyzwań. Uwielbia podbijać. Strzelec jest nieuchwytny, nie lubi, gdy jego wolność jest ograniczana. Gdy zdecyduje się na wejście w jakąś relację jest pozytywny i spontaniczny, ma duże poczucie humoru. Gdy umawiasz się ze Strzelcem, spotkasz się ze szczerością – zawsze powie ci, co czuje.

Bliźnięta

Ponieważ Bliźnięta są „podwójnym” znakiem, mogą być bardzo sprzeczne. Jedno jest jednak pewne: są bardzo towarzyskie i potrafią rozmawiać o wszystkim. Nie rozumieją zazdrości, bo same jej nie odczuwają. Bliźnięta boją się długotrwałych związków, zaangażowania, tego, że wpadną w miłosną pułapkę. Boją się też, że ktoś ograniczy ich wolność. W związku z tym znakiem zodiaku warto dać mu trochę swobody, wtedy będzie czuł się pewniej.

Jakie są w związkach pozostałe znaki zodiaku?

Wodnik, Strzelec i Bliźnięta to znaki zodiaku, którym najtrudniej się zaangażować. A jak do tej kwestii podchodzą pozostałe znaki?

  • Baran jest bardzo zarozumiały i nieustannie szuka przygód. Szuka partnerki/partnera podobnej/ego do siebie – lubiącej/ego imprezy i szaleństwo.
  • Byk wybiera poważne związki. Zdobycie zaufania zajmuje mu jednak dużo czasu. Jeśli ci się to uda, to będzie jak otwarta księga.
  • Rak widzi siebie tylko w poważnych związkach, zakładającego rodzinę. Na tym opiera się jego istnienie.
  • Lew również nie boi się zaangażowania. Lubi być w związku, jego partnerka/partner jest dla niego bardzo ważna/y.
  • Pannie bardzo trudno jest nawiązać więź. Potrzebuje dużo czasu, aby w pełni otworzyła przed kimś swoje serce.
  • Waga uwielbia relacje pełne harmonii. Jeśli lubisz wiedzieć na czym stoisz, to ten znak zodiaku będzie dla ciebie idealny. Od razu potrafi się określić.
  • Skorpion wybiera głębokie i poważne relacje. Nie boi się zaangażowania, a wręcz przeciwnie – chęć posiadania zachęca go do tego.
  • Koziorożec, podobnie jak dwa pozostałe znaki ziemi, ma trudności z otworzeniem się. Możliwe, że jest nawet najbardziej zamkniętym znakiem zodiaku. Jeśli jednak kocha, to czuje to naprawdę i okazuje to.
  • Ryby to znak podwójny i tak samo jest w miłości – albo są niezwykle przywiązane, albo w ogóle.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.hu