Jeśli chodzi o tę rodzinę, hasło „nuda” nie istnieje. Trudno nadążyć za pomysłami każdej z Kardashianek osobno, a co dopiero, gdy wziąć pod lupę cały klan Kardashian-Jenner. I wcale nie dotyczy to kolejnych miłości najbardziej lubianych celebrytek na świecie –  trzeba przyznać, że co jak co, ale siostry są raczej stałe w uczuciach. Nadrabiają za to temperamentem – gołym okiem widać, że mają skłonność do zawierania dynamicznych związków, wiec dramatów nie brakuje.

Kendall Jenner płakała przez Kylie. Nie uwierzycie z jakiego powodu!

To zresztą nie jedyny powód, dla którego to waśnie Kendall, Kourtney, Khloe i Kylie Jenner a także Kim Kardashian i Kris Jenner są pod nieustannym obstrzałem mediów i wciąż na ustach wszystkich. Stylizacje, włosy czy makijaż Kardashianek – na każde z tych haseł wyskakują miliony wyszukań, bo nic tak nie inspiruje w poszukiwaniu najlepszych dla siebie rozwiązań, jak wybory tych, których najbardziej lubimy podglądać. Dowód? Nie bez przyczyny Kylie Jenner w zaledwie 3 lata od założenia własnej marki, czyli Kylie Cosmetics, została okrzyknięta przez magazyn Forbes najmłodszą milionerką na świecie. Jak się okazuje, zamiłowanie do kosmetyków i upiększania się wyssała z mlekiem matki. W jednym z wywiadów Kris Jenner wspomina dorastanie swoich dziewczynek, w tym m.in. ich beztroskie zabawy z makijażem czy łobuzerskie występy z obcinaniem włosów w tajemnicy przed nią.

Rozmowa przyjmuje ciekawy obrót: od tematów beauty Kris płynnie przechodzi to bardziej ogólnych, życiowych kwestii i nieoczekiwanie kieruje w stronę Kylie, która sama od kilku miesięcy jest mamą  bardzo wspierający, szalenie ciepły przekaz.

Zawsze powtarzałam moim dziewczynkom, że jeśli czegoś chcą, osiągną to, a słowo „nie” po prostu trzeba wykreślić ze swego słownika. – tak w wolnym tłumaczeniu można odczytać jej słowa. To przekonanie zresztą nie opuściło jej także wtedy, gdy Kylie zakładała firmę. Była tak zdecydowana i pewna swojego, że nawet mi nie przyszło do głowy odwodzić ją od planów. Poradziłam jej tylko, by przemyślała dobrze kwestię kolorów swoich szminek i wybrała tylko te, które sama najbardziej lubi. Działając bez sponsora, bazując jedynie na wkładzie własnym podczas tworzenia debiutanckiej kolekcji albo wyprzeda ją na pniu, albo będzie się tymi szminkami malować do końca życia.

Kiedyś próbowaliście je ukryć, ale dzięki Kylie Jenner są teraz trendem!

Zapytana w kontekście przyszłości swoich wnuków o receptę na to, jak funkcjonować w świecie mediów społecznościach i omijać wszelkie pułapki i niebezpieczeństwa, jakie te generują, odpowiada bez namysłu:

Trzeba być silnym, skupionym na tym, by samemu nieść pozytywny przekaz i pozostać niezruszonym na bezpodstawną, głupią krytykę. To całkiem spory gest w kierunku czynienia przestrzeni online pozytywnym i bezpiecznym miejscem.  

I dalej podkreśla: piękno to bardzo względna rzecz, ma naprawdę wiele obliczy. Mamy sobie nawzajem niezmiernie dużo do zaoferowania; a sprawienie, że inni poczują się dobrze nic nie kosztuje, a jest szalenie dobrą rzeczą.

Trzeba przyznać, że niewielu rodzinom, zwłaszcza tak afiszującym się ze swoim życiem prywatnym udaje się pozostać w tak szczerych, głębokich relacjach. Jeśli trochę bardziej zagłębić się w temat okazuje się, że takich smaczków jak wyżej wspomniany jest znacznie więcej. Jesteście ciekawi, co konkretnie mamy na myśli? W tym miesiącu fani najpopularniejszego klanu amerykańskich celebrytów będą mieli niecodzienną okazję przypomnieć sobie lub poznać losy rodziny Kardashian-Jenner od samego początku istnienia “Z kamerą u Kardashianów”, dzięki maratonowi "Kardashianowie non-stop". Od poniedziałku 19 listopada aż do niedzieli 2 grudnia kanał E! Entertainment wyemituje wszystkie odcinki tej rodzinnej sagi od jej pierwszego sezonu i odcinka. Zobaczcie zapowiedź w galerii – to tylko tak na zaostrzenie apetytu!