Rola Jennifer Aniston w Millerowie (2013), reż.  Rawson Marshall Thurber

Kiedy David, mężczyzna utrzymujący się z handlu marihuaną zostaje pobity i okradziony, jego życiu zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo. Mężczyzna stracił pieniądze i towar, przez co nie może spłacić długów: jego jedyną szansą jest sprowadzenie dużej ilości narkotyków z Meksyku. Postanawia poprosić o pomoc sąsiadów: od tej pory, jego żonę udawać będzie striptizerka Rose (Jennifer Aniston), a za dzieci podadzą się prawiczek Kenny (Will Poulter) i Casey (Emma Roberts), nastolatka, która uciekła z domu. 

Jak nietrudno się domyślić: połączenie tak barwnych i odmiennych postaci to mieszanka wybuchowa. Czy na pozór normalna „rodzinka" zrealizuje plan – a może wręcz przeciwnie, zacznie przyciągać spojrzenia wszystkich przechodniów? Jedno jest pewne: przy tej komedii nie przestaniesz się śmiać! Warto wspomnieć, że rola Rose nazywana jest jedną z najlepszych w karierze Jennifer Aniston: zdecydowanie trzeba to zobaczyć!
 

fot. materiały prasowe

Gwiazda Rocka (2001), reż. Stephen Herek

Filmy z Jennifer Aniston kojarzą się głównie z humorem. Gwiazda Rocka jest z kolei dramatem muzycznym z elementami komedii – warto obejrzeć tę produkcję, by zobaczyć nieco poważniejsze wcielenie aktorki! Film opowiada o Chrisie (Mark Wahlberg), fanie rocka, który ma wielki talent do tworzenia własnych kompozycji. Najlepsze ze swoich pomysłów sprzedaje jednak legendarnej grupie Steel Dragon, co nie podoba się jego dziewczynie Emily (Jennifer Aniston) – kobieta wierzy w talent ukochanego i nie potrafi patrzeć na to, jak się marnuje.


Jennifer Aniston wyznała, że zmaga się z fobią. Jak aktorka radzi sobie z nią w czasie pandemii? >>>
 

Życie chłopaka nie układa się zbyt pomyślnie – dopóki nie otrzymuje propozycji zastąpienia wokalisty ulubionego zespołu, który do tej pory żerował na jego kreatywności. Szybko okaże się, że życie gwiazdy rocka znacznie odbiega od wyobrażeń Chrisa. Jak zmieni się światopogląd chłopaka, który z dnia na dzień z fana stanie się prawdziwą gwiazdą? Czy sława zmieni jego osobowość i wpłynie na relacje z bliskimi? Przekonaj się sam – gwarantujemy wiele wzruszeń!
 

Zobacz także:

fot. materiały prasowe

Piękna Jennifer Aniston w Szefowie wrogowie (2011), reż. Seth Gordon 

Najlepsze komedie to te z nutką czarnego humoru! Szefowie wrogowie opowiada historię trójki przyjaciół, którzy najbardziej w świecie nienawidzą swoich szefów – nimfomanki dr. Julii Harris (Jennifer Aniston), tyrana z korporacji Dave'a Harkena (Kevin Spacey) i narkomana Pellita Jr. (Colin Farrell). Choć wszystkie trzy przypadki różnią się diametralnie, a sami szefowie gnębią swoich pracowników w zupełnie różny sposób, bohaterowie jednogłośnie ogłaszają, że odejście z pracy nie wchodzi w grę.

Jedynym sposobem jest pozbycie się szefów zgodnie z obmyślonym wcześniej planem... który, jak ma się okazać, nie będzie tak nieomylny, jak założyli niedoszli przestępcy. Cały film okraszony jest mocną dawką humoru i serii pomyłek. To też jedna z najseksowniejszych odsłon Jennifer – aktorka wciela się w postać uzależnionej od seksu dentystki, która chce za wszelką cenę zaciągnąć do łóżka swojego podwładnego. Uwaga: komedia jest pełna humoru opartego na podtekstach seksualnych. Jeśli lubisz takie żarty, to idealna produkcja dla ciebie, jeśli nie: filmografia gwiazdy pełna jest innych komedii!
 

fot. materiały prasowe

Dorwać byłą (2010), reż. Andy Tennant

Milo Boyd (Gerard Butler) to były policjant, dorabiający jako łowca nagród – nabyte na posterunku umiejętności pozwalają mu sprawnie łapać poszukiwanych przestępców. Konkurencja jest jednak dość spora, a nagrody pieniężne: niezbyt wysokie, przez co mężczyzna ledwie wiąże koniec z końcem. Wszystko zmienia się, gdy bohater dostaje zlecenie, polegające na odszukaniu... jego byłej żony, Nicole (Jennifer Aniston). Okazuje się, że kobieta napadła na policjanta, a po wyjściu za kaucją nie zjawiła się na obowiązkowym przesłuchaniu. Jej doprowadzenie na komisariat władze wyceniły na 5.000 dolarów – to życiowa szansa dla Milo.


Jennifer Aniston ma sobowtóra! Ta Amerykanka jest łudząco podobna do popularnej aktorki >>>
 

Mężczyzna jest przekonany, że odnalezienie byłej będzie jego najprostszym zleceniem – okazuje się jednak, że jest wręcz przeciwnie. Byli małżonkowie usiłują za wszelką cenę się przechytrzyć – w pewnym momencie, będą musieli jednak połączyć siły i zawalczyć o życie Nicole: okazuje się, że kobieta jest szantażowana po tym, jak odkryła działania korupcyjne w policji. To dlatego posterunek wyznaczył tak wysoką nagrodę za jej odnalezienie – jej los ma spoczywać w rękach skorumpowanych funkcjonariuszy. Jak to się zakończy? Czy to prawda, że stara miłość nie rdzewieje? Przekonaj się sam!
 

fot. materiały prasowe

Kultowa komedia z Jennifer Aniston – Bruce Wszechmogący (2003), reż. Tom Shadyac

To największa rola filmowa Jennifer Aniston! Film opowiada o losach Bruce'a (Jim Carrey), popularnego reportera i partnera Grace, granej przez Jennifer Aniston. Kiedy felernego dnia mężczyzna zostaje zwolniony z pracy, a na domiar złego: kłóci się z dziewczyną, zaczyna obwiniać Boga za wszystkie swoje nieszczęścia. Ku jemu zdziwieniu – Bóg objawia się mu i przekazuje w jego ręce swoje moce, proponując niezadowolonemu Bruce'owi, by sam spróbował zarządzić światem lepiej niż Stwórca.

Choć na początku Bruce jest świetnie się bawi, powiększając biust swojej dziewczynie czy mszcząc się na koledze z pracy, szybko uświadamia sobie, że władanie sprawczą mocą to prawdziwe utrapienie. Czy wszechmoc sprawi, że Bruce zastanowi się nad swoim życiem? Tak – ale dopiero po serii zabawnych wpadek! Tę kultową komedię wspomina każdy ranking: to zdecydowanie pozycja obowiązkowa!
 

fot. materiały prasowe

Marley i ja (2008), reż. David Frankel 

Lubisz filmy z Jennifer Aniston i jesteś fanem zwierząt? Marley i ja o produkcja idealna dla ciebie! Nowożeńcy, Jenny (grana przez Jennifer) i John Grogan (Owen Wilson) przeprowadzają się na Florydę. Szybko znajdują pracę i kupują dom – pomimo ustatkowania, nie są jednak zbyt szczęśliwi. Ona chce mieć dziecko, on: nie myśli na razie o powiększeniu rodziny. Różnica zdań doprowadza do oziębienia emocji pomiędzy – do tej pory – zgodną parą i wywołuje konflikty.

Kolega z pracy proponuje Johnowi, by kupił żonie szczeniaka – być może dzięki towarzystwu psa, kobieta przestanie myśleć o dziecku. Z pozoru mało wymagające zwierzę, okazuje się być zdolne do absorbowania takiej samej ilości uwagi, co niemowlę: sprawia, że życie małżeństwa staje się jeszcze bardziej chaotyczne. Zabawne perypetie całej trójki, okraszone odrobiną złości i łez ostatecznie zbliżają do siebie parę: zwierzę pomaga im zrozumieć siebie i uczy ich, jak cieszyć się chwilą. To idealny film dla osób, które mają problem z odnalezieniem radości w swoim codziennym życiu – produkcja pomaga spojrzeć na świat z innej perspektywy!
 

fot. materiały prasowe

Komedia romantyczna z Jennifer Aniston – Żona na niby (2011), reż. Dennis Dugan

Gdy Danny Maccabee (Adam Sandler) poznaje dziewczynę jak ze snu, w przypływie emocji mówi jej, że jest w trakcie rozwodu – choć w rzeczywistości nigdy nie był żonaty. Mężczyzna nie wie, jak wybrnąć z kłamstw: obawia się, że straci ukochaną, kiedy wyjawi jej prawdę. Postanawia więc nakłonić swoją asystentkę Katherine (Jennifer Aniston) do udawania swojej żony. 


Fryzura, którą w latach 90. nosiła Jennifer Aniston, znów jest w trendach! Bobem aktorki zachwycił się m.in. fryzjer Meghan Markle >>>
 

Układ na początku nie stwarza wielu problemów: sytuacja komplikuje się jednak w momencie, gdy cała trójka ma wyjechać na weekend na Hawaje. Całe przedstawienie ma zakończyć się udawanym rozwodem małżeństwa i happy endem dla Danny'ego i jego wymarzonej dziewczyny: jak nie trudno się domyślić, seria wpadek i komediowych sytuacji połączy go ostatecznie z udawaną żoną. To idealna propozycja dla osób, które interesuje romantyczna filmografia Jennifer – choć film jest mocno komediowy, nie brakuje w nim wzruszeń.
 

fot. materiały prasowe