Najpierw media rozpisywały się o związku najstarszego syna Beckhamów – 22-letniego Romeo, który zaledwie po 9 miesiącach bycia razem zaręczył się z Nicolą Peltz – dziedziczką fortuny, której rodzinny majątek znacznie przekracza łączne dochody Victorii i Davida. Nie dziwi więc, że ich związek budzi wzmożone zainteresowanie (a także, że bardzo kibicują mu rodzice chłopaka). Póżniej głośno było o Romeo, który w sierpniu tego roku pochwalił się na Instagramie gorącym zdjęciem ze swoją dziewczyną – modelką, związaną z odzieżową marką jego mamy. Teraz przyszedł czas na najmłodszego syna w rodzinie – 16-letniego Cruza, którego paparazzi sfotografowali właśnie na randce. Kim jest dziewczyna, z którą się spotyka?

Cruz Beckham ma dziewczynę! Zobaczcie zdjęcia!

Cruz Beckham i jego dziewczyna zostali sfotografowani podczas festiwalu muzycznego Reading Music Festival, który odbył się pod koniec sierpnia w Anglii. Co ciekawe, para podobno spotyka się już od roku, ale – być może ze względu na młody wiek i swoją nieśmiałość – nie afiszowała się z tym publicznie. Tym razem jednak nie udało im się umknąć paparazii, czym byli zresztą wyraźnie onieśmieleni. Mimo, że zarówno on, jak i ona wychowali się w środowisku show biznesu, powinni więc przywyknąć do świateł reflektorów i wszędobylskich ciekawskich aparatów.

Kim jest dziewczyna Cruza Beckhama – Bliss Chapman?

Bliss Chapman, bo właśnie tak nazywa się dziewczyna Cruza Beckhama jest bowiem córką dietetyczki gwiazd i byłej modelki Rosemary Ferguson, która do dziś współpracuje z brytyjskim magazynem „Vogue”. Wśród znajomych zaledwie 15-letniej Bliss jest więc choćby sama Kate Moss. 6 lat temu dziewczynka była nawet druhną na ślubie gwiazdy modelingu! Być może pójdzie zresztą w jej ślady (i swojej znanej mamy), bo ma ku temu bowiem wszystkie atrybuty. Jest wysoka (wyższa nieco od Cruza Beckhama), a po mamie odziedziczyła piękne włosy w intensywnym czekoladowym kolorze. Czy tak się stanie? Czas pokaże. Tymczasem my kibicujemy młodej parze, bo Cruz i Bliss bardzo do siebie pasują. Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się sami i same.