Victoria i David Beckham uchodzą za jedno z najszczęśliwszych małżeństw – pobrali się 21 lat temu i wciąż są w sobie bardzo zakochani. Mają razem czwórkę pięknych dzieci – Brooklyna, Romeo, Cruza i Harper, a fani zachwycają się ich rodziną. Bardzo często jeżdżą na wspólne wakacje, czym chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Niedawno było głośno o najstarszym synie Beckhamów, 21-letnim Brooklynie, który najpierw oświadczył się swojej dziewczynie Nicoli Peltz po 9 miesiącach związku, a następnie wziął z nią tajemniczy ślub. Amerykańskie media rozpisywały się o tym, że to pierwsza wybranka Brooklyna, którą w pełni akceptuje jego mama. Jakiś czas dowiedzieliśmy się o tym, że serca kolejnego syna Davida i Victorii jest już zajęte. Chodzi o Romeo Beckhama, który zakochał się w swojej rówieśniczce.

Millie Bobby Brown i Romeo Beckham są parą?! >>>

Romeo Beckham jest zakochany!

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje o tym, że Romeo Beckham jest w związku z Millie Bobby Brown, aktorką znaną z serialu „Stranger Things”. Według doniesień brytyjskiej prasy syn piłkarza i byłej Spicetki poznał gwiazdę 4 lata temu na gali UNICEF (Millie jest Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF) – podobno aktorka zrobiła na nim piorunujące wrażenie, ona jednak nie była nim zachwycona. Ten stan uległ zmianie ponad rok temu. Nastolatkowie wymienili ze sobą kilka wymownym komentarzy na Instagramie (podryw na miarę XXI wieku) i spotykali się jakiś czas. Zagraniczna prasa rozpisywała się również na temat tego, że David i Victoria uwielbiają 15-letnią gwiazdę „Stranger Things”, a Romeo ma ich błogosławieństwo na związek. Ich relacja jednak skończyła się po kilku miesiącach.

Obecnie Romeo Beckham jest szczęśliwie zakochany w pięknej brunetce, z którą spotyka się od maja zeszłego roku. 17-latek publikuje zdjęcia na Instagramie w towarzystwie Mii Regan i najczęściej opisuje je po prostu emotką czerwonego serca, co również w dzisiejszych czasach ma duże znaczenie. Romeo i Mia są w sobie bardzo zakochani i traktują swój związek poważnie. Spędzają razem dużo czasu – ostatnio wybrali się z rodziną Beckhamów na wakacje w Puglii, a następnie na wypoczynek w Kornwalii. Romeo pochwalił się wczoraj odważnym zdjęciem ze swoją dziewczyną, na którym pozuje w samych bokserkach! Jego wybranką jest Mia Regan – modelka w jego wieku, która niedawno rozpoczęła pracę w marce modowej jego mamy Victorii. Zobaczcie wspólne zdjęcia Mii Regan oraz Romeo Beckhama w galerii powyżej.