Zazwyczaj przygotowania do studniówki rozpoczynają się od poszukiwania idealnej kreacji. Aby trafić na tą jedyną i wymarzoną, dziewczyny przeglądają mnóstwo stron z sukienkami koktajlowymi i przemierzają niezliczoną ilość sklepów. Kolejnym krokiem są buty, które po pierwsze muszą pasować do studniówkowej stylizacji, a po drugie być wygodne tak, aby przetańczyć w nich całą noc. Przegląd najmodniejszych par na 2019 rok w atrakcyjnych cenach znajdziecie TUTAJ >>>. Po skompletowaniu całej garderoby, w tym dodatków takich jak odpowiednia biżuteria i torebka, przychodzi czas na przemyślenie makijażu i fryzury. Jeśli macie problem z tym pierwszym, odsyłamy Was do naszego poradnika, który pomoże Wam zrobić make up, nawet jeżeli nie jesteście mistrzyniami w tej dziedzinie. Natomiast jeśli chodzi o włosy, stworzyłyśmy zestawienie najmodniejszych fryzur na studniówkę 2019.

Rozpuszczone czy spięte włosy, czyli najmodniejsze fryzury na studniówkę 2019

Od lat na balu maturalnym królują różnego rodzaju upięcia. W tym sezonie modne są dwa rodzaje: luźne upięcia i gładkie koki.

Dla dziewczyn, które chcą iść na studniówkę w rozpuszczonych włosach, mamy dobrą wiadomość. Zgodnie z trendami ze światowych wybiegów, królują delikatne fale, które łatwo jest wykonać w domu. Wystarczy sprawdzony kosmetyk do stylizacji (pianka, spray lub krem) loków i suszarka z dyfuzorem, jeśli macie kręcone włosy. Natomiast posiadaczki prostych muszą w tym celu użyć lokówki bądź prostownicy, którą również można uzyskać fale. Na sam koniec delikatnie je potargajcie, aby uzyskać naturalny efekt i utrwalcie lakierem.

Długie sukienki na studniówkę 2019 – wybrałyśmy najpiękniejsze modele od 99 zł >>>

Kolejną modną fryzurą na bal maturalny, są gładkie włosy, założone za ucho. To fryzura dla dziewczyn, które planują na przykład założyć duże kolczyki. Taka stylizacje pięknie je wyeksponuje. Do jej wykonania potrzebujecie żelu do włosów oraz grzebienia i trochę cierpliwości, aby starannie uczesać i wygładzić włosy.

W naszej galerii znajdziecie prawie 50 propozycji fryzur na studniówkę 2019. Zainspirujcie się!