W Stanach Zjednoczonych trwa właśnie sezon festiwalowy, który rozpoczęła Coachella. Wiele celebrytów/ek, influencerów/ek i gwiazd pojawiło się na niej podczas pierwszego weekendu koncertów. Jednak nie Jenna Ortega. Młoda aktorka zrezygnowała z udziału w największym muzycznym show i w tym samym czasie wybrała się do Indio w Kalifornii. Właśnie tam się wychowywała. 20-latka zdecydowała się jednak na stylizację w festiwalowym klimacie. Zobaczcie.

Jenna Ortega w stylizacji, która mogłaby też założyć Wednesday Addams

Na Instagramie aktorki pojawił się post z trzema zdjęciami, które są przy okazji współpracą z Adidasem. To właśnie buty tej marki widać na pierwszym planie.

Home! – podpisała zdjęcia Jenna i dodała emotikonkę serca. Dodała również lokalizację Indio, czyli miasta, w którym dorastała.

Ortega miała na sobie prześwitujący top w złote metaliczne gwiazdki, pod którym widać było jej czarny stanik. Do tego dodała krótkie postrzępione spodenki, bandanę i okrągłe okulary przeciwsłoneczne.

Po raz kolejny w outfitach Jenny widzimy inspirację stylem jej bohaterki Wednesday Addams. Gdyby uczennica Nevermoore wybrała się na Coachellę jesteśmy niemal pewne, że postawiłaby na look właśnie w takim klimacie. Idealnie oddaje on festiwalowy vibe, ale również widzimy w nim trochę stylu goth/indie. Cool!

Jenna Ortega o swoim stylu

W marcu odtwórczyni roli Wednesday wyznała magazynowi „InStyle”, że nie może przestać ubierać się, jak jej bohaterka.

Uważam, że Wednesday dużo zmieniła w moim guście – przyznała aktorka. – Ciężko mi „z niej zrezygnować”. Przynajmniej, jeśli chodzi o ubiór.

I faktycznie trzeba przyznać, że zanim na Netfliksie pojawił się bijący rekordy serial, Jenna wcale nie tak chętnie zakładała ubrania w ciemnych kolorach. Teraz stawia głownie na właśnie takie. Jej przemianę stylu możecie zobaczyć w artykule poniżej. Nie boimy się stwierdzenia, że zmienił się on drastycznie.

 

Zobacz także: