Kim Kardashian jest raczej znana z kontrowersyjnych looków. Jednak tym razem postawiła na prostotę, a i tak mówią (i piszą) o niej wszyscy. Prawdopodobnie chyba każda z nas zrobiła sobie fryzurę, którą lansowała podczas Fashion Weeku, Chociażby w pośpiechu albo spędzając czas w domu. I nikt nigdy nie uważał tego za coś ekstra. Teraz się to zmieni. Członkini klanu Kardashian-Jenner zapoczątkowała właśnie nowy trend. 

Wet-look flip bun – najprostsza fryzura ever, pokazała się w niej Kim Kardashian

Fryzjer gwiazd, Chris Appleton, określił upięcie, w którym Kim Kardashian pokazała się na pokazie Fendi, jako wet-look flip bun. To najzwyklejszy i ultra prosty w wykonaniu koczek. Przez niektórych nazywany również niedokończonym koczkiem. 

Kok może wyglądać poważnie – mówi Chris Appleton. Dodaje również, że chociaż ta fryzura może wydawać się prosta, umiejscowienie jej jest kluczowe. Tradycyjny niski kok Kim robi zdecydowanie niżej, ten powinien być zrobiony na wysokości naszych oczu – kontynuuje stylista fryzur, którym zaufało wiele gwiazd.

Aby look był jeszcze bardziej wyrazisty, warto nie przylizywać włosów przy głowie, a przeczesać je palcami, tak aby nie były idealnie gładkie. Właśnie w ten sposób zostały wystylizowane włosy gwiazdy wzbudzających wiele emocji programów typu reality. 

Wet-look flip bun – jaki outfit dobrać?

Kardashianka zdecydowanie częściej stawia na obcisłe ubrania, tak też zrobiła w tym przypadku. Do fryzury założyła opinający golf połączony z rękawiczkami i spodnie z wysokim stanem w zwierzęcy print. Do tego ciemne, nietypowe okulary w stylu. Wet-look flip bun w tym zestawieniu wyglądał świetnie.

Po raz drugi mogłyśmy i mogliśmy widzieć Kim właśnie w tej fryzurze i dopasowanej, półprzezroczystej sukience. Natomiast po raz trzeci Kim Kardashian uzupełniła tą fryzurą look z oversize'owym garniturem w roli głównej. Jak się okazuje, fryzura jest bardzo uniwersalna. 

Prostota zawsze wygrywa?

Ta fryzura może zaskoczyć fanki i fanów Kim Kardashian, szczególnie tych, którzy są z jej (umówmy się, dość niecodziennym) stylem na bieżąco. Większość z nas kojarzy jednak takiego koczka z szybkim związywaniem włosów, po to, aby nam nie przeszkadzały.

Zobacz także:

Wydaje się więc, że rozpoczyna się właśnie nowa era. Przynajmniej w życiu Kim Kardashian. Czy będzie trochę „prostsza” niż dotychczas? Sam fryzjer celebrytki śmiał się, opowiadając o tym, jak zareagowali inni na to, że chce zrobić taką fryzurę właśnie amerykańskiej celebrytce. To śmieszne, jak wiele osób chciało mnie przed tym powstrzymać – mówił. Jak się okazało, czasem to właśnie najprostsze looki stają się tymi najlepszymi. Czekamy na rozwój tego trendu!