Jeśli ktoś uważa, że kolorowy manicure jest zarezerwowany tylko dla dziewczyn, to – sorry – jest w błędzie. Inne osoby, w tym chłopaki coraz częściej (i odważniej) stylizują swoje paznokcie. Eksperymentują ze zdobieniami, w ten sposób wyrażają siebie, a jednocześnie obalają (niekiedy bardzo krzywdzące) stereotypy dotyczące męskości. Wśród nich są nasi crushe. Zarówno ci z Polski, jak i zza granicy. Sprawdźcie, kto chętnie maluje paznokcie na ścianki i nie tylko. 

Nasi crushe, którzy malują paznokcie

Wśród gwiazdorów, którzy malują paznokcie, przodują mężczyźni związani zawodowo z branżą muzyczną. Wśród nich są m.in. Tom Odell, Damiano David, Tyler, The Creator czy Machine Gun Kelly. Co ciekawe, Colson Baker, bo właśnie tak brzmi prawdziwe nazwisko ostatniego z wymienionych, często decyduje się na nieoczywisty i zaskakujący manicure – maksymalnie wydłużona płytka, mocne kolory czy bogate zdobienia są czymś, co wyróżnia go na tle innych. 

Fanem pomalowanych paznokci jest również Jared Leto, który lubi zaskakiwać swoim wizerunkiem, poza tym nie boi się modowych czy urodowych eksperymentów. Lider zespołu 30 Seconds to Mars i laureat Oscara za rolę w filmie „Witaj w klubie” zazwyczaj stawia na lakiery w odcieniach czerni bądź bieli. Warto jednak wspomnieć, że zdarzyło mu się pojawić publicznie także z innym manicure, np. srebrnym. Cóż, musimy przyznać, że wyglądał wtedy naprawdę cool. 

Pisząc o naszych crushach, którzy malują paznokcie, nie mogłybyśmy i nie moglibyśmy zapomnieć także o Harrym Stylesie. Autor takich hitów jak „Watermelon Sugar” czy „As It Was” nie tylko sam regularnie chodzi na manicure, ale również prowadzi markę kosmetyczną, Pleasing, która ma w ofercie lakiery do paznokci. Wiosną 2022 roku wokalista i aktor (przypomnijmy, że ma na swoim koncie udział w kilku produkcjach, a już niebawem zobaczymy go w filmie „My Policeman”, gdzie gra główną rolę) przypomniał nam nawet o jednym z naszych ulubionych odcieni sprzed kilku sezonów. To właśnie dzięki niemu (ponownie) zainteresowałyśmy i zainteresowaliśmy się mani w kolorze nude.  

Powoli do tego rodzaju stylizacji przekonują się także Polacy. W czerwcu tego roku Maciej Musiał pochwalił się na Instagramie efektami współpracy z jedną z rodzimych marek kosmetycznych, która słynie m.in. z lakierów do paznokci. POV jedziemy po mleko i z tej okazji pomalowałem pazy – brzmi fragment opisu pod opublikowanym przez aktora postem. Jego fanki oraz fani stwierdzili, że taki manicure bardzo do niego pasuje, ale jednocześnie skrytykowali jego zachowanie. Zdjęcie i wideo powstały bowiem, gdy prowadził auto, a jego współpasażerka oparła nogi o jego kolana. Wiele osób zauważyło, że mogło dojść do wypadku. Na szczęście nic się nie stało, ale – oczywiście – zalecamy ostrożność. 

To tylko kilka z wielu nazwisk. Więcej możecie zobaczyć w naszej galerii.