U Nataszy Urbańskiej dużo się ostatnio dzieje. Piosenkarka znowu zaczęła wydawać single – na początku roku mogliśmy słuchać „LIFT U UP”. Teraz dostaliśmy kolejną muzyczną nowość. 25 sierpnia do serwisów streamingowych oraz na YouTube wszedł singiel „Antidotum”. Tym razem w języku polskim. Oprócz tego, artystka została nową trenerką programu „The Voice Kids”, w którym zastąpi Dawida Kwiatkowskiego. Jesteśmy bardzo ciekawe, jak sprawdzi się w tej nowej roli. Jednak wróćmy do piosenki. Zobaczcie, co wiemy na jej temat. 

Natasza Urbańska wydała nowy singiel o odnajdywaniu w sobie siły

Dzisiaj mamy prawdziwe zatrzęsienie nowych singli. Oprócz 46-latki, która powróciła z nową piosenką, możemy słuchać też między innymi utworów Seleny Gomez i Miley Cyrus! Singiel „Antidotum”, któremu towarzyszy też teledysk, dostępny jest już od kilkunastu godzin we wszystkich serwisach streamingowych oraz na YouTubie. Jest to pierwszy singiel w języku polskim, który zwiastują nową erę Nataszy. Wokalistka nawiązała współpracę z producentami pod pseudonimem Liker$ i to z nimi będzie kontynuować swój kolejny rozdział w muzyce.

Urbańska śpiewa o tytułowym antidotum na smutek i bezsilność wobec niełatwej rzeczywistości. Słowa mówią również o odnalezieniu w sobie siły, która wzniesie nas na szczyt.

W naszej galerii na dole tego artykułu możecie zobaczyć oficjalne zdjęcia z planu klipu. Kochamy te stylizacje!

Nowy singiel Nataszy Urbańskiej – teledysk

Do piosenki powstał też elektryzujący klip, który możecie zobaczyć poniżej. Jak wam się podoba?